Prijava

Po meni je legenda. I kao trener i kao čovek, al otkud znam, ne poznajem ga. Ortak moj (tj on i mlađi brat njegov) upoznali Dudu, slučajno u kafani nekoj, duda sa maramčetom, picn'o se, ko pravi gospodin. I kaže, i kad je pričao sa njim (možda par minuta), sluša ga kao Boga, priča skroz opušteno, a ima težinu šta on kaže.
A i vidi se po njemu da mu je doklinčilo, meni ga žao, stvarno kod nas bilo, kad ćeš da imaš motiv, ako ne tad.

Zaрata
EJ, ko je 2005 zapravo bio u svadji s kim, to mi nikad nije bilo jasno ko skim nije pricao :)

Brate, znači on lik veze o tome kako je Vujošević još kao mlad rokao punu šaku lekova pred svaki trening, a meni samo u glavi PITAJ GA ZA EP 2005, PITAJ GA ZA SVAĐE, PITAJ GA ZA ATMOSFERU, PITAJ GA ŠTA SE DOGAĐALO U SVLAČIONICI, PITAAAAAJ GA! Haha, jedva sam se suzdržao i to samo zato što je drugarov ćale non stop blejao pored nas i posmatrao nas o čemu pričamo.

Meni samo nije jasno kako dzankee nije ishejtovao markovica na ovoj temi? Mozda nije tu, to je najverovatnije...
Elem, sto rece zap (mislim da je on, preleteo sam komentare) , ispadamo u cetvrtfinalu, tacka. Tako da ako ima da se singlira nekako taj krajnji domet, tipa bicemo 7., bacajte linkove.

Јарић и Ракочевић се потукли, А Јарић, Гуровић, Радмановић, Шћепановић и Миличић лумповали до ситних сати и тако.... Гуровића и Јарића сам видео лично.... Пиздурине најобичније.... Један Бодирога је плакао 2005. због тих гована, један Жељко је доведен до нервног слома.... ГОВНА ЉУДСКА.... Због тога сам и био против позивања свих тих људских гована у репрезентацију задњих година....

Иначе, гледе првенства, написах на теми о репрезентацији да је објективно максималан домет 1/4 финале, и самим тим би била обезбеђена виза за СП.... Недовић можда направи неки бум као Тео 2009....
Од осталих екипа, нема се шта пуно рећи, фаворити су свакако Шпанија, Француска, Грчка и Литванија.... Мада гледе Литвнаца, Шарунас им је био вођа, а сад га нема, а на бековима су танки.... Без Шараса су подували курчину и 2009, чак и поред јаког тима (ал' их је, додуше, водио и курац од тренера).... Ал' и поред тога су то и даље јебени Литванци којима није проблем да дају ђутуре тројки....
Гледе могућих изненађења, можда га Грузија направи.... Мада сам то причао и за прошли Еуробаскет, ал' јебага, Пачулиа им се повредио за другу фазу и све о'шло у курац.... А и у зајебаној су групи.... Та Ц група ће имати гомилу добрих утакмица контам....

isti ti koji su lumpovali su nam deoneli titulu.po mojim informacijama iz tog doba,gurovic bio jedan od mirnijih u reprezentaciji.info seze iz hotela park gde su bili tada smesteni.nije ni bitno,donli su nam titula,tako da...

Idemo sve redom da ih karamo! Srbija do zlata!

Дерање, а може мало појашњење за тај фантази, нисам никад играо. Изаберем играче из репрезентација и шта после кад почне првенство?

cekaj, igraci moraju da budu iste nacionalnosti, šta?

Kada krećemo sa jebanjem evropskog prvenstva?

Izaberes 2 pleja/beka/krila/krila/centra i kako se igraju tekme na prvenstvu tebi se boduju indexi igraca koje si izabrao....mozes da vrsis izmene...

Ne moraju da budu iste nacionalnosti biras koga hoces...

EDIT NE MOZES DA VRSIS IZMENE

nzm dal ovi daju nagrade, verovatno nesto, ranije dok je bilo na B92 i jos nekim sajtovima, davali su finu kintu pobedniku

А где да се региструјем, на овом линку што си дао има само за пријављивање, нема за регистрацију.

Ja napravio. Aj da skupimo na jednom mestu ko sve učestvuje i s kojim timom.

Хвала Дерање. Капун, ваљда сутра крећемо са Литванцима, од 9 увече.

ja napravijo nalog MOCNI ZAPER, ali gde da selektujem igraca, PA NADJI IGRACA, DRAGANE. :) NEK MI NEKO PRINTSKRINUJE MUTAVAC SAM

Ја нашао где да изаберем играча, али нека ми неко каже колики ми је буџет..ја мислио да покупујем све најбоље и то је то..оно кур, лимитирали буџетом.

Pa valjda 900 poena je budžet, piše u pravilima

GDE DA NADJEM IGRACA JEPTE SE :)