Prijava

e kad vidim ko sve kenja sta je do jaja,a sta ne,tacno mi se kenja krv

mislim na truleks krpu,mitketa i slicne...

Штае добро код Гаунија?

Čovek, hehe, rođen u Reusu, tamo negde u Španiji, nije bitno, uglavnom, delovao je u Barseloni, te danas pojedini profesori ili doktori arhitekture kada drže predavanja na seminarima znaju da ga poistovete sa Ronaldinjom arhitekture, jer se čovek jebeno igrao svog posla. Nije ga radio, igrao se. Ronaldinjo. Gaudijev šmek za stvaranje remek dela među prvima primećuje izvesni Eusebi Guelj. Slušajući Vikipediju, Guelj je bio glavni i oficijelni sponzor Gaudijev. Eto, i tada su postojali sponzori, ali su barem imali ukusa. Ovi danas sa X6-icama, ma ajte molim vas.

Схватио бих, донекле, да је кроз дефку покушала провући неки нгсле. Овако је наводила неке биографске ствари са убацивањем ових Роналдињо хехе пошалица.

de bo, okanite se više definicije, koji vam je kurac
brate, na sajtu hiljade takvih biografskih definicija i vi se uhvatili za ovo
PREKINITE, ZLOBNICI

Истину збориш Видро. Мамуран сам. Нећу више.

pa to je vidro stvar sto ne kazu nekim jacim autorima,nego se izdrkavaju na nekim novajlijama,jer misle da su bolji ako nekom prikenjaju

e, tako.
popij čaj i jedi nešto masno, moja preporuka, ako ne'aš aspirin :D

Pročitao Antoni Gauda. Dao minus. Koncept definicije je promašen, jer je autorka htjela da ispane duhovite, ali se bar potrudila. Evo naprimer ovo je čistokrvna definicija: http://vukajlija.com/vukajlija/1 . Roknuo minus. Nit zaniljivo, nit duhovito, ništa, najobičniji primer kako ne pisati definicije a za pisanje pravog pravcatog rečnika. Ova isto: http://vukajlija.com/unutrasnje-sagorevanje/681902 , mislim jebote.
Znači, nemu tu nije definicija jes definicija, bitan je kvalitet, samo nek izađe iz tvoje glave, ne plagijaj.

A da bi se izašlo u susret ovima slengerima, da se ukinu posteri, reakcije i čet. Možda i forum, ne cio, nego samo da ostane 2-3 operativne teme. Na taj način bi se aktivnost svela na definicije, izvornik sajta. Zašto? Pa zato što je Vukajlija rečnik slenga, ne sajt za zabavu...

Pročitao Antoni Gauda. Dao minus. Koncept definicije je promašen, jer je autorka htjela da ispane duhovite, ali se bar potrudila. Evo naprimer ovo je čistokrvna definicija: http://vukajlija.com/vukajlija/1 . Roknuo minus. Nit zaniljivo, nit duhovito, ništa, najobičniji primer kako ne pisati definicije a za pisanje pravog pravcatog rečnika. Ova isto: http://vukajlija.com/unutrasnje-sagorevanje/681902 , mislim jebote.
Znači, nemu tu nije definicija jes definicija, bitan je kvalitet, samo nek izađe iz tvoje glave, ne plagijaj.

A da bi se izašlo u susret ovima slengerima, da se ukinu posteri, reakcije i čet. Možda i forum, ne cio, nego samo da ostane 2-3 operativne teme. Na taj način bi se aktivnost svela na definicije, izvornik sajta. Zašto? Pa zato što je Vukajlija rečnik slenga, ne sajt za zabavu...

Једино се за Гаудија не слажем, јбг, мени се свидјело, ваљда што сам био тамо па сам могао да се увјерим у љепоту свега што је поменуто у дефиницији. Ово остало си у потпуности у праву.

e kad vidim ko sve kenja sta je do jaja,a sta ne,tacno mi se kenja krv

mislim na truleks krpu,mitketa i slicne...

Ok, ja kao autor možda nemam prava da kenjam šta i kako treba, ovo pričam iz ugla čitaoca koji otprilike oceni tek svaki deseti sadržaj jer kad bih sve ocenjivao ispao bih hejter, a nekad se desi da ne ukapiram definiciju pa koknem minus bezveze tek posle provalim šta je pisac hteo da kaže. Dakle, idem na ono što mi se dopada i to ocenjujem (uglavnom)
Ako je neko naumio da da minus on će da nađe razlog, ili ''nije defka'', ili'' nije duhovito'', fali ti zarez, malim slovom si počeo,.... Problem je što većina suviše bukvalno shvata ono ''rečnik slenga'' iz naslova.
Glupa je tema, smetaju čoveku dugačke definicije, jednostavno preskočiš i ne čitaš ih, nađi sadržaj koji ti odgovara i prati.

Mitke, s upoznat sam s materijom, samo kažem da je definicija promašila suštinu, alnemam običaj da dajem pluseve na trud. :)

ollanik
mislim na truleks krpu,mitketa i slicne...

Рече аутор којем је врхунац стваралачког опуса "Мали кер" и пушење ортаку на љетњем распусту. Де, мајке ти, затвори се у свом стану, дувај цијели живот, јер је то тако јебено иберкул. Само немој, молим те, да причаш како неко сере, јер си ненадмашан у томе. Просто прелива количина глупости које твој наркомански мозак преко отупљених нервних мрежа шаље преко прста у овај виртуелни свијет.

Ето, прије него што пљунеш на неког прво се запитај какав си ти заправо, па размисли да ли да то урадиш или не. Велики поздрав.

Саце узрујал, оп-оп-

mitke,kad bi ti napisao nesto zanimljivo ili smesno,svemir bi se urusio u sebe...mali ker jebe dogistajlom sve sto si ti ikada napisao i sto mozes napisati...samo znas da smaras,kenjas i moralises...ne znam koji kurac je svrha tvoja na ovom sajtu...

пушење ортаку на љетњем распусту

nisam ja nikome pusio,procitaj defku dok tvoj mozak ne skapira nesto,a ti da si bio u mom kraju bio bi glavni predmet gengbenga,to ti mogu garantirati...

Meśo, negde u komentarima sam rekla da mi je poenta definicije bila da prezentujem Gaudija onakvim kakav je i bio, a to je da je bio genijalan. Ništa više nisam pokušavala da uradim, definiciju sam pisala veoma kratko, iz cuga reklo bi se.

Definisanjem pojma smatram otkrivanje nečega novog ljudima koji nisu znali za to. Pre svega da se nauči nešto. Ili ako se zna o materiji, da otkrijem nešto novo. Sigurna sam da većina autora nije znala da je Guelj bio Gaudijev sponzor. A taj podatak može da ti znači, ako ništa na poslednjem pitanju na Milioneru.

Postoji milion ovakvih definicija na sajtu. Evo recimo, http://vukajlija.com/sergej-jesenjin/627790.

Ova Vukajlija je definitivno mnogo više od pukog definisanja, naslov obojeno telo i primer u kojem se pominje naslov. To je generalno veliki smor.

sto verujem da si bio i u svom...selu