Prijava

ovo je drugacije.ima dusu,zivahan komentar.

sace palamar da te razuveri svojim kilometarskim postom o pravima pedera.

Nisu pederi u pitanju, već nepismeni talibani koji u ime vere na ulicama sprovode svoj nepisani zakon. To nikako ne može da bude dobro, podseća suviše na islam.

to jeste.oni smaraci iz tih kuraca nasih,ovih,onih.neverovatna koncentracija imbecila na jednom mestu.isti su kurac sa onim nevladinim organizacijama.samo na drugu varijantu.

koji retard je nasa drzava
al bas ono mentalno zaostalo dete retardirano

Ovo mi nikad nije bilo jasno: kako neki ljudi mogu da budu u pravu a neki ne? Ko to određuje ko je u pravu a ko ne? Šta, samo zato što se neko poziva na knjigu napisanu (tačnije prepisanu) prije 2000 godina (i s kojom ta osoba nema nikakve veze osim što se izjašnjava kao njen sledbenik), ta osoba je automatski u pravu?

Znam samo ovo: radiji sam da su ulice pune pedera nego ljudske stoke i kriminalne bagre, da te aj da ne kažem strah nego nemaš želju da izađeš uveče da prošetaš da ti neko iz čista mira (Šta serem ja, ipak su miroljubivi...) slomi glavu. Tvojoj ribi. A tebe siluju. Oca.

Da li postoji ista gluplje od ove setnje zombija? Sad sam odgledao proslogoisnju i pitam se kome to moze da bude zanimljivo.

Kada su nacisti došli po komuniste,

ja sam ćutao;

jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,

ja sam ćutao;

jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su došli po sindikalce,

ja se nisam pobunio;

jer nisam bio sindikalac.

Kada su došli po mene,

nije preostao niko da se pobuni.

Martin Nimeler

Za sve one koji misle da bi jednom ološ iz SPC mogao da zabrani i njihove slobode!
Braćo Zombiji uz vas smo! Ne dajte se! Izdržite još malo, ničija nije gorela do zore!

Da li postoji ista gluplje od ove setnje zombija? Sad sam odgledao proslogoisnju i pitam se kome to moze da bude zanimljivo.

U pitanju je Festival srpskog filma fantastike i horora, a ta šetnja je samo jedna tačka, osim prikazivanaj filmova u Domu omladine biće tu i koncerti nastup udruženja srpskih vitezova Beli orao, izložba skulptura itd. Šetnja ima humanitarni karakter, pošto će se na njoj skupljati sredstva za Prihvatilište za odrasla i stara lica u Kumodraškoj ulici.
Treba se prvo informisati, pa tek onda donositi zaključke.
http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=268&yyyy=2013&mm=10&nav_id=764140

http://www.art-anima.com/fsff/index.php/program/festivalski-program-2/dom-omladine

Da li postoji ista gluplje od ove setnje zombija? Sad sam odgledao proslogoisnju i pitam se kome to moze da bude zanimljivo.

Postoji - osveštanje neke nekretnine. Hrama recimo.

Ili inauguracije i razne svečanosti koje se finansiraju iz državnog budžeta. Ko jebe siročad i socijalno ugrožene, nisu im oni krivi što su se rodili takvi.

U pitanju je Festival srpskog filma fantastike i horora, a ta šetnja je samo jedna tačka, osim prikazivanaj filmova u Domu omladine biće tu i koncerti nastup udruženja srpskih vitezova Beli orao, izložba skulptura itd

Е да, да додам ја на то, учествујем као витез са мојим Белим Орловима (ил' Бели Орао шта је граматички тачније расправљамо се око назива удружења) у циљу промоције филма о зомбијима против којих се боре витезови. Питам се како ће СНП да реагује кад види витезове у оклопима на погрешној страни.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kSPU1gv5GII

Jebali vas humanitarni dogadjaji, idite u crkvu ponekad sotone jedne!!!

Е да, да додам ја на то, учествујем као витез са мојим Белим Орловима (ил' Бели Орао шта је граматички тачније расправљамо се око назива удружења) у циљу промоције филма о зомбијима против којих се боре витезови. Питам се како ће СНП да реагује кад види витезове у оклопима на погрешној страни.

budi vitez sa motornom testerom

moramo sprziti koju buksnu dok si u oklopu i sa onim stitom hahhahahah

ja cu nositi masku paje patka

paja patak i oklopnik vare dzoint

sektaaaaaaaaaaaaaaaa

gde ima da se nabavi maska paje patka?
al da lice izvire onako iz njegovih usta

Trišo, al ti je tizer... :)

Trišo, viri ti pišo. Nema fiilma na imdb, ima samo neki istoimeni kratki. http://www.imdb.com/title/tt1669681/?ref_=fn_al_tt_2 Ispravite to.