Prijava

Da li smo najzad dokazali da smo osrednje-niža rasa? Visoke plavokose gospodare sa Severa, Ruse ili Švabe, svejedno, dočekujemo ovde lebom i solju, lizanjem dupeta, prodajom zemlje, rudnika i prvorođene dece, a golu i bosu tamnoputu izbeglu od rata sirotinju u tranzitu dočekujemo blokadom puteva, bacanjem petardi i paljenjem baraka. Da li se time sami svrstavamo negde na pola puta između azijsko-afričkih divljaka i superiornog belog civilizovanog čoveka? Da li po toj logici Norvežanin, Austrijanac ili Čeh imaju pravo da nas smatraju za necivilizovane lopurde koje dolaze da prave sranje i organizuju krađu i prostituciju po njihovim lepim gradovima? GRANJKA STOP!

високи плавокоси рус и шваба долазе са кинтом и од њих можемо имати неке користи

мали црни сиријац долази са курчином и од њега можемо имати евентуално неку болештину, прошење и смрђење по улицама, тешко нешто позитивно

проста математика јебига

Filozofsko pitanje, nema šta... ali, ipak. Dobro je poznato da je prvi svetli čovek od Srbina nastao! A to povlači da je svaki Rus, Čeh, Poljak, Austrijanac, Švaba ili Norvežanin od Srbina potekao... čitaj malo, Vlade, kekeke :)

мали црни сиријац долази са курчином и од њега можемо имати само неку болештину, прошење и смрђење по улицама

Alo: ljudi u tranzitu... A to bi komotno mogao i Šveđanin da kaže za malog crnog Srbina.

Ovo što Dvajt kaže, jer smo kao narod puni predrasuda, mada pomalo i rasizam igra neku ulogu u svemu ovome.

ок, онда да допуним

мали црни сиријац долази са курчином и од њега можемо имати само неку болештину, прошење и смрђење по улицама...

..док не успе да се ували у неку земљу у којој ће моћи да сиса социјалу на рачун своје сиротиње

ок, онда да допуним

мали црни сиријац долази са курчином и од њега можемо имати само неку болештину, прошење и смрђење по улицама...
..док не успе да се ували у неку земљу у којој ће моћи да сиса социјалу на рачун своје сиротиње

da dopunim
Zato što je njegova zemlja razjebana ratom koji podstiče i održava superiorni beli čovek i njegovo kolonijalno nasleđe.

Interesantan opaz. Neka slična podela postoji i među autorstvom na sajtu, tačno se oseća u fontu.
Što Granjci stop? Baš me iznenadio svojim civilizovanim debatovanjem onomad.

не сећам се баш да смо имали неке колоније :)

и да, та вајт гилт срања су класична говнурда за имбецилне американце из удобних белих предграђа, пробај на неком њиховом форуму јебига. имали смо ми сасвим доста својих ратова и несрећа да би сад као овако никаква земља примали буљуке унесрећених црнаца.

Dvajt

+1
Dvajt je potpuno u pravu. Kad Ruja dođe, donese silu keša, opegla par dobrih riba iz nekog od naših gradova, ostavi par somića evradi i ode u svoju zemlju da opet zaradi keš koji će ostaviti kod nas.
Kad ti dođe neki mali garavko, ode prvo u socijalno da uzme socijalnu pomoć koju je, generalno, zaslužio neki naš penzioner koje jedva krpi kraj sa krajem, zavali se u neku opštinu gde ima manje buržuja koji će platiti lokalnog predsednika opštine da ih najuri i to ti je to. Posle dovede polovinu svog plemena, decu raspodele po svim razredima, donesu neku opaku boleštinu, naša deca se porazboljevaju, najebu od toga, ostanu sterilna, mali garavko - kurac, imun, izdrži to, napravi desetoro dece i zaposednu našu zemlju, a mi budemo manjina i tako u krug...

Трауме из пропалих веза... Ништа горе него када човек изгуби достојанство - Лими мили, схвати - међу нама је готово. Да стопираш можеш само своје уплате пореској управи.

Свако ко се прави препаметан по питању азиланата, нека их спакује лепо код себе кући, да им посао у својој фирмици, `рани их лебом, облачи и негује. Мени не требају.

Ако дођу и Немци овде да просе, нека се носе! Исто важи и за Русе, Амере и све остале гребаторе. Сваки паметњаковић који изиграва Махатму Гандија на туђ рачун нека сам узме ствар у своје руке. Лако је туђим курцОм глогиње млатити!

svedjani puni novaca rasteraju te rome,a mi cemo da ih trpimo.sutra ce ti dzihadisti neki rat da zakuvaju.gde god se nastanje,sire se ko sida...

Granjcilo, sad legitimno mozes na temi o rucavanju, napisati da si jeo govna.

Приштевац немамо предрасуда - на основу доброг искуства смо утврдили да су азиланти беда и сиротиња и да не доносе баш ништа добро ни нама ни нашој земљи. Нисмо расисти - не подносимо их зато што су друге расе, такви смо чак и према нашој ужој фамилији. Раса ту не игра никакву улогу. Живео нам капитализам!

Трулекс, залуд моја култура, када је нема са друге стране. Изненади и мене некад тим степеном цивилизованог дебатовања.

А за Дилана идемо да испослујемо пут у Бановину јер шири свој примитивизам опет и опет.

Granjka, sad si osetio kako je azilantima kad se Valdemar poneo prema tebi kao najcrnjem azilantu. Caps lokom i uzvičnikom te je diskriminisao na nivou. Ali interesantno tad u azilantima baš proradi neki inat i želja da kroče u zabranjenu zonu.

Što Granjci stop? Baš me iznenadio svojim civilizovanim debatovanjem onomad.

Nisam hteo da Granjka postuje zato što sam rekao da mu se u životu neću obratiti, pošto ne želim da reagujem na njegove gluposti, kojih sam pretpostavljao da će biti, i nisam se prevario. Obećao sam mu to svečano, i molio bih ga da me zaobilazi, kao što ću i ja njega.

Što se tiče azilanata, ovo je za njih tranzitna stanica, i oni neće širiti svoj sifilis i majmunluk i islamom zaraziti pravoslavne Srbe i prositi, nego je trebalo negde ljudi da spavaju i jedu dok ih ne isprate preko granice. Toliko o gostoprimstvu. Pišaj po sirotinji, liži dupe bogatima.

Kod nas rasizam i nije toliko upečatljiv kao u drugim zemljama. Nas samo jebe što ta sirotinja koja dođe sa strane, pravi još veći socijalni problem nego što već jeste. Zato sam mišljenja da nam azilanti ne trebaju, tj. koji će nam kurac. Sve im moraš obezbediti, a imaš toliko svoje sirotinje. Nema nigde logike. Baš nije bitno da li je crn, beo, žut ili zelen, važno je da donese keš u zemlju. Isto i sa školovanjem stranaca. Napraviš od njega stručnjaka, mlatiš kurcem kako školuješ strance o svom trošku, a on ti ga utera tako što ode u beli svet i tamo mlati pare. Bar da ga obavežeš ugovorom, da narednih nekoliko godina deo svojih primanja mora da šalje 'vamo, ukoliko ih stiče po inostranstvu. A ne, napraviš doktora koji bi retko 'de mogao da stekne takvo znanje, a on, paf, više nisam sirotinja, odo' u Njemačku da mlatim evre, fala braćo Srbi što ste glupi, pa mi poverovali onako jadnom... Bato, daj ti 'vamo 35 posto svojih primanja, u narednih sedam do deset godina, a ti zarađuj i na Marsu ako hoćeš. Vrlo prosto. Ukoliko nećeš da se školuješ, ne moš kod nas ni privremeno. Eventualno, par sati na aerodromu dok ne stigne avion za dalje.

Što se tiče azilanata, ovo je za njih tranzitna stanica, i oni neće širiti svoj sifilis i majmunluk i islamom zaraziti pravoslavne Srbe i prositi, nego je trebalo negde ljudi da spavaju i jedu dok ih ne isprate preko granice. Toliko o gostoprimstvu. Pišaj po sirotinji, liži dupe bogatima.

Tačno, ovo si lepo sročio, pitam se gde im se dede ona mantra ''budimo ljudi''. Očigledno nije univerzalna, koristi se samo u specijalnim slučajevima.
(moram malo da zakuvam čorbu, da podstaknem temu)