Prijava

ајде на пример бајерн-јувентус

Ko je rekao da je pametniji. Samo ima vremena da se zaluđuje.

Kad vidim šta ljudi šeruju i na šta se oduševljavaju, Bombas i Rasni bi mogli da vode uspešnu stranicu na fejsu sa sve uvaljivanjem majica i prišivača.

ne znam za to,bombase,al jbg ne moze ti jedini argument biti pare ili sta vec ne pokrivaju pare transfer izjave poput ,,najpopularniji autor u istoriji sajta vukajlija,,

coa takodje ima mali kurac i tako se ponasa zato je i stao u odbranu tebe sad

Brt tebi je sad argument velicina penisa, mislim realno kako se to razlikuje od bilo cega drugog, nije sad da je neko zasluzan sto mu je veliki, slonovima je npr oko metar

Osim ako ne mislis na hipoteticki penis, kao mislis ako je neko lord onda ima veliki ili tako nesto

Coa je drugi tip, onaj ćutljivi i nenametljivi, al prgav i pakostan kao pukovčanin.

Ćuti on al ako masa napadne nekog on izviri iz svog brloga i iskenja tovar koji se kiselio u njemu par dana.

Al postujem ja svacine misljenje.

pa da, i vidš da su slonovi kul face

jel možeš od slona da očekuješ da te nešto zavrne ko cigan

ne brate,mislim pravi penis

kada neko vrednuje pare na nacin na koji se vrednuje penis znaci da mu je mali i da pokusava da nadomesti

Ja nisam tako shvatio, ja sam pomislio da ti vrednijes ljude po velicini kurca sto po meni nije kul jer taj nije zasluzan sto se rodio tako,amislim ako neko postane naucnik ili bogat to je ipak sposobnost

Večeras igraju Bajern i Juventus

Bavaraci protiv Stare dame
Bonući protiv Milera
Vidal protiv svog bivšeg kluba
Paulaner pivo protiv pice (poluskech)
Anćelotijeva leva obrva protiv desne (skech)

Jedno je sigurno
Igrači u crveno-plavoj opremi napadaju sa svog gola na protivnički (skech)

ето, видиш да није лако

ЕДИТ: ћилмо, обрисао сам ти пост, закључала се тема.

nemam nista protiv ljudi sa malim kurcem sve dok frustracije zbog malog kurca ne pokazuju,to mi je ruzno videti

Jepse truće, sad ga postavi jopet. Takvu genijalstinu tesko zaponovit.

Ajde kad se sve karte otvaraju da kazem i aci kilogram da je gerilac maleni i mungos ciganske duse. Nije bas neki fazon kad se izdrkas tilmu fenderu itd a bohu ljubis stope sledeceg trenutka.