Prijava

1. YomaX - Reci su suvisne.
2. Jana> - Moja draga Saveta. :)
3. Soenmeri - Fin i saljiv.
4. Jericho - Duhovit hejter. :))
5. Black_hole - Covek ima najbolje definicije na sajtu!
6. JTU - Voli istu muziku kao ja, super tip
7. Sergios - Hahahahahaha.
8. Salac - :)
9. Kari - Lencuga najveca. :))
10. Kuvajlija - + :)

1.louprofile(zato sto je naj macho na sajtu i puno je gotivan i opusten lik,zna znanje)
2.jericho(moj ex...haha...duhovit,zgodan,pametan...sve sve ...)
3.soenmeri(mackica moja dobra...sam sebi ponekad pise pvt-e)
4.sergios(clan moje jutarnje ekipe...zato su niih 4-orica na prvim mjestima,puno dobar i neiskvaren lik,mnogo toga zajednickog,a ne bi se reklo ovako)
4.Ann023(moja ceraa prezgodna,slatka,pametna na mamu :*)
5.s-mizla(dugo noge za igranje,moja party girl,osoba s kojom bih isla na zurkice,opustena,kul,dobra,ne glumata)
6.kuvajlija(dzentlmen :))))
7.DJ Anna(cesto smo razgovarale dok je fotosopirala u skolici,super lik)
8.SlavkO(hotteeer ...heheh)HVT
9.JTU(prepametan i neshvacen decko sa super zivotnim rezonima)
10.Floresita(ona je ovdje upala na lijepe oci...hehehe :
)
11.Artemida(iako cesto ne dolazi,ona je ipak jedna elokventna mlada dama)

a koliko jos tu ljudi ima...jbg....ko ce vas sve pohvatati...ZERO,Nikola ss,kari,jana,zevonja,nozic itd itd itd

Dragi dnevnice:
1.brat jericho
2.brat sergios (mozda polozi ispit)
3.brat louprofil
4.brat neo
5.sestra YomaX
6.ann023
7.valjan
8.kuma artemida
9.floresita
10.korleone
10a.k@rizm@(samo da je izvucem iz beda)
dragi dnevnice sada moram zavrsiti posto mama gasi svetlo u sobi

1. Mara i Marijagd (dele prvo mesto)
Hvala im za sve super trenutke koje smo provele na forumu:)))

2.Energija (lik)
3.Predražinjo (neprejebiv)
4.Jana (direktna)
5.Pedro (najbolji frajer)
5.Dušanxxx (ljubim mu rogiće)
5.Bojča mentol (faca)
6.Virus (nikako da mu dam -)
7.Nadlanumom (zna da me nasmeje)
8.Elena (slatkiš)
9.MarijanaP (najbolji mod)
10.Mali prst (jer je veliki)

1. Predražinjo(sve sam već rekla):)
2. JTU (,,Malo" glamura u sivilu,Diva,pametnica jedna)
3. Tasmanijski Djavo (opasna mala, bećardžija, s njom bih se napila)
4. Energija (mangup među ženama)
5. Insolent Defender (volim je baš)
6. Ljižanin (lep, duhovit, on zna sve o ženama, lađama, i voli Žele zeke)
7. Maestral (zbog telepatije, i ne samo zbog toga)
8. Plazma_keks (suviše vremena sam provela u svađi sa njim da mi na kraju ne postane simpatičan, Hvala za muziku!)
9. Euglena (čelična lejdi, jaka i svoja)
10. Mara Munja (lafica)
11. Reservoir Dog (imam neki dobar predosećaj da bismo u rial lajfu bili drugari)
12. Black_hole (uvek se pitam, kako je ovo smislio, genijalan,žao mi je što ga nisam upoznala ,,onomad,,)
13. i mnogi drugi koji su me nasmejali sto puta, i kojima se ovom prilikom izvinjavam što ih nisam navela ovde:)
14. Kuvajlija (kad je napisao da odlazi, ja se rasplakala)

9. MarijanaP -Lider (Prva linija na frontu, lako je nama da gledamo koliko ona i Kurd imaju pluseva i da maštamo, ona ispred sebe nema nikog, velika odgovornost)

8. Reservoir dog- Tradicija (1.000 dana-1.000 definicija, 1. od 4 stuba nosača Vukajlije)

7. Neša Debeli- Dinusaurus ( Pokušajte da definišete neki izraz iz sopstevenog vokabulara ukucajte u pretraživač i videćete ima kojeg autora najčešće izlazi, drugi od 4 stuba na Vukajlija since 2007., Ne dozvoljava slengu da umre)

6.Surovi- Sleng ( Dozvola za brisanje. Plaćeni ubica koji radi besplatno)

5. JTU- Predator ( Ugrožena vrsta, bitan faktor u lancu definicija na Vukajliji)

4. Jazavac- Prototip (Da svako od nas zablista kao ovaj autor pre neki dan, po jedanput u životu na Vukajliji koliko nas ima ovde svet bi bio lepše mesto za život, barem na Vukajliji)

3.mepTaB- Alternativa ( Jedan od mogućih pravaca kojim će autori na Vukajliji morati poći)

2.Motika- Megaloman ( četvrti stub na Vuki, 900 definicija slenga za 6 meseci, faktor)

I naravno razlog zašto je sve ovo napisano zvezda Vukajlija za 2009., po mom mišljenju:

1. Black hole- Bloger ( Autor koji je uspeo sve da nas ubedi da njegovi "blogovi" kako ja volim da ih zovem, su u stvari super definicije. Uveo je Vukajliju iz starog u srednji vek. Nismo ni osetili tranziciju a već nam je bilo bolje. Svako zaslužuje epitet zvezde za 2009. godinu)

1. elenna (moja lepša polovina) :)))
2. Reservoir dog (retko korektan i inspirativan sagovornik)
3. iskusni interpretato (da je više ljudi tako pozitivnog duha, bilo bi nam mnogo bolje)
4. MOTIKA (dečko je šampion slenga)
5. black hole (naivni dvadeseštogodišnji momak koji muku muči sa prodavačicama u Maxiju) :)))
6. euglena (da je muško bila bi žešći šmeker) :)
7. Insolent defender (euglenina "sestra bliznakinja") :)
8. Nikola SS 20 (imali bismo svi ponešto da naučimo iz njegove životne priče, respekt)
9. tasmanijski djavo ("bezobrazni", ali nadasve simpatični ZEKA) :)
....
10. i kao specijalni gost u ovom izdanju: TRIO MARE sa numerom "Pogodi ko sam XXX" (Mara, mara munja i Marijagd) :)))

Ovde sam se trudio da na listu stavim ljude iz najrazličitijih mogućih razloga, tako da nije bilo mesta za dosta autora koji su mi jako dragi, ali šta ću, kad nas je JTU "bacio" na slatke muke :)))

1. Pas iz rezervoara
2. Nikola SS 240
3. Predrazinjo
4. Motika
5. Maestral
6. Sax
7. Blac Khole
8. Kuvajlija
9. Iskusni

Ja stvarno nemam pojma koga da stavim...

1. BLACK_HOLE - kvota na njega je 1.15. Opravdano i zasluženo. Stavljam 300 evra na njega u singlu. Prasak na Vukajliji u vidu supernove... Kada bi bilo ko drugi poneo ovu titulu umesto njega, mogli bismo odmah da ugasimo sajt...
2. PREDRAŽINJO - Autor koji je neiscrpan izvor pozitivne energije i harizme. Uvek vedar, raspoložen, duhovit... Sjajne definicije, forumski hiperaktivan.
3. RESERVOIR DOG - Legenda koja i pored, preko hiljadu definicija, i dalje ima inspiraciju da definiše duhovito. Kad god sam hteo nešto da definišem, njegova takva je već postojala...
4. DOBRA LOŠA ZLA - Ima dobre noge :). Nijedan muški autor me nije nasmejao koliko ona. Komentarima uvek bode u samu srž teme, ma u kičmenu moždinu. Takođe i odlično hejtuje, što mi se posebno sviđa.
5. TASMANIJSKI ĐAVO - Forumska dvorska luda :) Da nije nje, forum bi bio dosadniji i siromašniji za 50%. Odlične definicije, aktivno komentariše druge, i ono najbitnije - prihvata svaku šalu...
6. MARA - Moje simpatije prema njoj su odavno poznate. Da ne bude subjektivno - sjajan autor, aktivna na svim podforumima, i veoma pozitivno zrači... Uvek se obradujem kada je online...
7. INSOLENT DEFENDER - prva asocijacija na nju - kvalitet. Zadire duboko u materiju, za raziku od većine koji definišu dosta površno. Jedna od retkih, sa kojima teško izlazim na kraj u diskusijama... To je njen kvalitet...
8. MOTIKA - JEDINI autor koga boli kurac za popularnost, već definiše isključivo zbog bogatstva sajta. 70% njegovih definicija je sleng i žargon, bez njegovog osvrta na to kako su te definicije prošle. Zbog toga ima moj najdublji respect...
9. BORA DRLJAČA - Autor koji mi je posebno drag, jer su mu definicije fantastične i lingvistički besprekorne. Vrlo je aktivan pri komentarisanju tuđih definicija, što je pokazatelj koliko voli ovaj sajt. Imam osećaj da će se vratiti, što 90% autora najiskrenije i želi...

E tako, lepo sam vam se išlihtao, 'ajde sada dajte mi pluseve :p

šala maro, zna ming....

не брини, нисам ни мислила да је озбиљно :)

Ma to ju je muž štipnuo za guzu u momentu dok je čitala post... :)

1.lotosovCvet
2.artemida
3.jana>
4.christine
5.ophidia
6.marijanaP
7.karizma
8.zmia
9.princess.super.star
10.emilijeta

1.Abraxus (najveci autor svih vremena,i posle toliko vremena koje je neaktivan on je i dalje u vrhu,a bio je aktivan u vreme kada je vukajlija imala 4,5 puta manje clanova,a nagruvao ovolike poene,respect)

2.dbqp (nikada nece odustati.inace,odbanujte ga da bi mogao opet da nam se pridruzi,bilo bi mnogo zanimljivije)

3.Meша

4.Duke Nukem

5.Dzimi

6.JTU

7.Seljak veseljak

8.Raski

9.quujabar

Nemam nekog iskustva na sajtu , relativno sam noviji clan. Po kvalitetu definicija stavicu :

- Black hole
- Bora drljaca
- MarijanaP
- NiklovanaRatkapna

Ovom prilikom , o istom trosku pozdravio bih garije i garice : supernam, sergios, s-mizla , ene gu , salac , slavk0 , yoairmax , korleone, k@ . Ako sam nekog zaboravio , neka me potseti na pvt :) !

a,da : Epp

Eee kad ti ne bi stavio epp ova tema bi se sama izbrisala :))) pozz murbi :)

Zvezda je kuvajlija, inače je ovaj izbor samo formalnost:)