Prijava

Kosmička pravda mora biti zadovoljena!

E, dok se ti ovde zamlaćuješ, možda na desetine isplagiranih postera prolazi neopaženo!

Npr. ovo svakako nije reklamiranje, već reakcija koja se nadovezuje na istu priču.
Oprostiće valjda Brus što koristim opet njegove akcije za argumente, ali to se nikad nije smatralo reklamiranjem, zna to i Brus koji je odabrao i tu linkovanu reakciju. Tako se to radi.
Toliko.

Hajde kad me prozivaš opet da ti diplomatski objasnim. Obe reakcije su odabrane istog dana, prva zato što je dobra, druga zato što je takođe dobra ali drugi vid iste zajebancije i bila je predložena negde (ne znam gde, ali jedini način da ja odaberem reakciju jeste da je negde predložena, obzirom da mi šište jajca za reakcijama i uopšte ih ne gledam). NE SMATRA SE REKLAMIRANJEM NA ODABRANOJ JER JE TAKOĐE ODABRANA! OK?

Bruse, nije bilo prozivanje u negativnom smislu. Naprotiv.
Lijep gest.
Nego, vidi se vrijeme komentara i odabira.
Poenta je da nema ništa loše u linkovanju na odabranom ako ima i malčice veze sa tim odabranim sadržajem. Ne samo da nema ništa loše, već je i poželjno vidjeti nešto slično, možda zaboravljeno.

Kao što sam rekla

Tako se to radi.

Poenta je da nema ništa loše u linkovanju na odabranom ako ima i malčice veze sa tim odabranim sadržajem. Ne samo da nema ništa loše, već je i poželjno vidjeti nešto slično, možda zaboravljeno.

Evo, ja se s ovim slažem.

Prenaglili smo s banovanjem, to stoji. Linkovan sadržaj je samo slično viđenje, to je kul da stoji i na odabranom materijalu, nikome ne smeta, iako je zvanično protiv pravila.

Neki ta pravila stkriktno poštuju, neki ne, NEKADA JE JEDNOSTAVNO I NEMOGUĆE PRECIZNO DEFINISATI DA LI JE ZA BAN, ILI NE, ali svakako nema potrebe da izigravaš policajca, pominješ odabiranje plagijata gde to nije slučaj i peniš nepotrebno. Uživaj malo.

Poenta je da nema ništa loše u linkovanju na odabranom ako ima i malčice veze sa tim odabranim sadržajem. Ne samo da nema ništa loše, već je i poželjno vidjeti nešto slično, možda zaboravljeno.

Nema ništa loše, to niko ne spori, ali nije skupo da se napiše "A vidi kako sam ja tu stvar video". Barem sam ja tako radio kad se negde linkujem. Ovako suv link navodi na pomisao da optužujem autora za plagijat, kukam moderatorima da obrišu to i postave moje, a svim ostalim autorima dajem do znanja da to odabrano treba da minusiraju jer je moje starije. Ne zvuči fer? A ja, na primer, na takve linkove koji su tako objavljeni (uz poštovanje sadržaja gde su linkovani) reagujem pregledom materijala toga ko linkuje i odabirom nekog drugog sadržaja. Moje shvatanje reklame je takvo - čim se reklamira mora da ima nešto dobro, a ja nisam primetio.

A kad vidim suv link reagujem negativno. Ili barem sa negativnim predznakom.

E da, ovaj dodatak "a evo još jednog sličnog viđenja" uz link je nekako obavezno, ako se već prati sadržaj onoga što je odabrano. Svaki link bez komentara se na prvu loptu karakteriše ovako kako je Brus opisao.

Čekaj, hoćete da kažete da tri reakcije sa likom kom je nabildovana desna ruka a aludiraju na to da je nastala drkanjem nisu plagijati?

Ja ih tako ne vidim, meni to izgleda kao tri viđenja iste ideje. Čak i u definicijama imaš gomilu objavljenih radova na isti naslov. Šta misliš kad bi skinuli svaku definiciju sa istim naslovom sem najstarije? Pokretne slike su pokretne slike, ne doprinose ti ni poenima ni popularnošću, služe samo za trnutnu zabavu i najčešće se zaborave posle dve nedelje.

Da je neka od njih moja, ja bi je sam obrisao ili prijavio za brisanje, ali sa tačke gledišta moderatora moram ostaviti mesta za zabavu onih koji ne provode dane pretražujući internet za sličnom tematikom da bi došli ovde i izdrkavali se po autoru zbog navodnog plagijata.

Рејално, не смарај Међеду јебале те реакције у пичку рутаву.

Na toj odabranoj reakciji mod je napisao:

Daj link

na prethodno iznošenje nekih drugih autora da je već bila takva reakcija.
Tako da ne vidim ni razloga da neko dodatno objašnjava šta je s tim linkom htio da kaže, ako se iz prethodnih komentara vidi.

Ovakvim akcijama (banovanjem) sigurno nećete učiniti ugodnim boravak na sajtu velikoj većini članova (300 hiljada). Dok jedni nastoje da privuku još članova, drugi rade suprotno.

Mešo tebi svaka čast, dobra si glava teraš sprdnju i nisi dosadan, često se nasmejem na tvoj neki post. Medvedić je malo počela da naginje, al opet moje mišljenje samo. A poznato je da je mišljenje ko kurac, vazda nije toliko tvrdo što se kaže

Neću više s tobom da se dopisujem, vidim da te ne interesuje šta ja imam da kažem.

Ovakvim akcijama (banovanjem) sigurno nećete učiniti ugodnim boravak na sajtu velikoj većini članova (300 hiljada). Dok jedni nastoje da privuku još članova, drugi rade suprotno.

Медвједићу, немој да ме држиш за реч, али мислим да не планирају да ти дају да модеришеш.

A i vi ste ludi što joj objašnjavate bilo šta.

Aj Meša, Meša je gotivac, ali Medvedić je bre otkinuta mokrom čarapom po glavi i neće nikog slušati nego će terati svoje budalaštine do sudnjega dana.

Ево и моје виђење ове ситуације.

Johnny Kurajber
A i vi ste ludi što joj objašnjavate bilo šta.

NABODI JE, NABODI JE, NABODI JE

YeahBatch

Рејално, не смарај Међеду јебале те реакције у пичку рутаву.

Jebo li te dan axaxaxaxaxaxa