Prijava

Вређање је за пичке. Мислим овај пасивни део, кад примиш увреду па си увређен. Вређају се само малоумници или они које погоди истинитост.

Некад сам се вређао због тога до те мере да сам једном тео ћалета да испрепуцам кад ми је то реко. Сад мање, једино ако је неко баш упоран у тој намери.

Što se tiče ovako u životu na psovku "jebem ti mater" ne reagujem preterano, samo kažem u redu je i ne odgovorim ništa, nisam neki top koji će da se pobije za tako nešto.

ALI to mogu da kažem kolegama na poslu bez problema, ionako sam sa njima prošao sito i rešeto na onom reaktoru i za te momke bi dao ruku ako traže, i uvek mogu da se oslonim na njih i oni na mene tako da nam "jebem ti mater" dođe kao u šali.

Ranije dok nisam skontao kakav je Ludi Čak nešto smo se prepirali na četu i tu me izbacio iz koloseka i njemu sam opsovao mater, neki mod je to video i banovao me. Normalno posle kad mi se ohladila glava izvinuo sam se i dan danas se kajem zbog toga ai šta je tu je, bilo je u afektu. Čakec mi je oprostio ali i dalje me to grize, nije bilo kul.

Хахаха, озбиљно? Не сећам се тога, знам само да сам једном тражио да одбанују неког што ме псовао на чету па су га бановали. Можда си то ти био.

Al znaš šta je frustrirajuće, Selenijum? Kad ti i neka riba imate 43 prijatelja zajednička na FB-u, i ti joj tek onako pošalješ zahtev za prijateljstvo, a ona te proceni kao šugavog i ne prihvati. Sad se tek setih. Tako da neću ućestvovati u tvojim temama i razgovorima, mada jesi ti meni donekle interesantna, ali kapiram da ja tebi nisam. Tako da izvini, neću više, jbg.

аххххххахахахахаххахаха

Kad mi neko opsuje mater, jebem i ja njemu i on onda plače i govori da mu je umrla prije tri godine. Boli me kurac.

ХАХАХАХАХА

Али она те оцени као шугавог и не прихвати лоло

Nije mi logično da na verbalnu uvredu reaguješ fizički. Postavlja se onda pitanje kako odgovoriti. Pojma nemam. Znam samo da ti psovanjem mene ne vrijeđaš mene, nego sebe da ti jebem majku koja te i naučila tako da se izražavaš.
Vrijedi li rizikovati da ubiješ (bukvalno) nekoga od batina zbog riječi? Ne znam kakv je zakon po tom pitanju, al nešto mi se čini da nisam nikad čuo da se nekome sudilo zbog psovanja. Zbog klevete da, ali to je druga stvar.
Ružno je to. Mene da iznerviraš moraš da se baš potrudiš ako hoćeš da ti iznapušavam majku kurca pederskog. Ako ti se neko ne sviđa okreni se i idi, nema potrebe za daljim dizanjem tenzije.

Valdemare neka si povukao zahtjev, ionano je nikakav virtuelni prijatelj, ne sećam se kad mi je zadnji put lajkovala nešto.

Уколико је упућена мени, интерпретирам поменуту псовку по категоријама

а) КО ми је рек'о
б) КАКВИМ ТОНОМ ми је рек'о

А ја је користим међ' друговима уместо "Де си, шта има" лололо:)

Nikad ne koristim takve psovke, čak ni u šali, ali se ne vređam aktivno ni kad mi neko psuje. Lepo te upozorim da to ne smeš da koristiš u mom prisustvu jer mi smeta (majku, sestru, Boga, krv, seme i pleme). Ukoliko nastaviš i posle upozorenja, a ne uputiš izvinjenje čim izustiš izraz - naše poznanstvo je zauvek završeno, a ja se udaljavam jednom za uvek.

Vrijedi li rizikovati da ubiješ (bukvalno) nekoga od batina zbog riječi? Ne znam kakv je zakon po tom pitanju, al nešto mi se čini da nisam nikad čuo da se nekome sudilo zbog psovanja. Zbog klevete da, ali to je druga stvar.
Ružno je to. Mene da iznerviraš moraš da se baš potrudiš ako hoćeš da ti iznapušavam majku kurca pederskog. Ako ti se neko ne sviđa okreni se i idi, nema potrebe za daljim dizanjem tenzije.

Picko, zbog takvih kao sto si ti se Laus odrekao crnogorskog drzavljanstva i uz'o herojsko srpsko.

Ti što ti psuju majku mogu se podeliti u dva tipa.
a) govedo primitivno koje se oseća toliko dominantno nad tobom da može to sebi da priušti bez straha - nešto kao pas u čoporu koji naskače na podređenog muškog člana čopora čisto da bi pokazao ko je glavni.
b) govedo primitiivno koje želi odmeravanje fizičke snage, da bi na taj način pokušao da dokaže svoju dominantnost.

Uvek kad sam imao posla sa ovim tipom a) ispostavilo se da je u pitanju tip b) koji nije bio svestan da je tip b).

koji su to foliranti, ti ljudi koji satro pizde kad ih opsuje neko jer su im udarili na cast. Kad vidim da tako neko pretjeruje, padne mi na pamet koliko li je samo vecih serviranih govana taj isti covjek pojeo za zivota cuteci, a sad mu kao ovo smeta.

@Valdemar

Ja mislim da psovac prvo izmjeri covjeka pa ga ospsuje kad primijeti da moze, a onda primalac psovke izmjeri psovaca pa ga prebije ako mu moze bit, ili mu vrati psovkom ako je ovaj ipak malo jaci, ili mu odbije na glupost i iskulira ako je bas jaci. Dakle ljudi rade stvar samo zato sto mogu, a ne zato sto misle da tako treba. Druga opcija je da sacekaju da ih uhvati afekat (jednog ili drugog ili obojicu), ali to se ne racuna.

Valdemar bogotac kobrn'o igricu.
Ne osećam se uvređenim kad mi neko opsuje majku zato što sam ravnodušan prema toj ženi. Ali kad bi mi neko rekao nešto loše za ćaleta, jeb'o bih mu mater.

Lepo te upozorim da to ne smeš da koristiš u mom prisustvu jer mi smeta (majku, sestru, Boga, krv, seme i pleme). Ukoliko nastaviš i posle upozorenja, a ne uputiš izvinjenje čim izustiš izraz - naše poznanstvo je zauvek završeno, a ja se udaljavam jednom za uvek.

Vala, od mene bi se brzo udaljio. Doduše, budem fin jedno des' minuta. Onda krećem redom, prvo ovi januarski (ignjatije, česnica, Stevan ne to mi je slava, vaslije, bogojavljenje, jovan, verige, i naravno sveti savo), pa februar (trifun, sretenje, simeon) i tako polako do nikole.

Nemoj mi Nikolu, krstom te časnim kumim!

Dobro neću jebo te zaštitnik moreplovaca