Prijava

Podrzavam ideju o ukidanju definicije dana. Razlozi su vec nabrojani. Ali veoma podrzavam.

Podrzavam predlog, 'ajde da se samo lepo zabavljamo, a ne takmicimo! Mislim da bi tako vise bilo ljudi koji jednostavno vole da pisu, a da bi se primirili oni kojima je vazno samo da budu na naslovnoj strani, pa bi sajt dobio na kvalitetu.

Za predlog palac gore.
I mislim sve sto je Enerzi napisala :)))))

Naravno da podrzavam. I jos jednom podrzavam.

'oce ljudi da se pobiju oko toga, zao mi vise da ih gledam.

Che, da te pitam nesto. Jesi li razmisljao kako ovo da saopstimo Murbiju? :)

Taman je usao u stos. :)

Che-Vu, na tvoj poziv i nadam se da ćeš da se pridržavaš reči date mi na PVT.

Borba za definiciju dana je mnoge autore pokvarila, između ostalog i mene. Ne želim da se mešam u rad sajta, niti imam nameru, ali se nadam da imam pravo na neko svoje mišljenje.

Ukinuli ili ne definiciju dana, mnogi autori će i dalje reklamirati svoje definicije. Slažem se da ima dobrih definicija koje ostanu nezapažene, jer su u pogrešno vreme postavljene, malo ih ljudi pročita i jednostavno iako su jako dobre padnu u zaborav i ne prolaze kriterijuem novo pridošlih članova.
Pokušajte da zabranite reklamiranje, ban ili nešto slično, otkud znam, osmislite nešto. Ima vas 13, i svaka glava nek da neku ideju, naćete načina da se dovede u red mnogo stvari. Sebe samog ne smatram za dobrog autora, i mnogo plUsova dobijem od ljudi kojima sam poznanik, ovim putem pozivam sve, da me realno ocenjuju, ne zbog toga ko sam, već zbog definicije koju sam napisao.

Neću reći ni da sam za ukidanje definicije dana niti protiv, uostalom, neko je jednom rekao; Kako bi bilo da ja dođem u tvoju kuću i pravim reda u njoj? Tako i ovaj sajt, onako kako vi osmislite, tako mora da bude, nema šta da se mi protivimo i bunimo. Uradite to što bezbolnije, i biće valjda sve OK.

Ja sam za. Na svakoj stranici ima možda jedna ili dve def.dana koje mi se sviđaju. A drugo, mislim da i autori drugačije pišu, ne bi li 'uboli' što veće glasačko telo. I ja sam par puta probao da prilagodim defku novom duhu Vukajlije, što uistinu privlači veći broj glasova, ali je opet bedak kad ne pišeš za sebe, nego prilagođavaš. Mislim da bi izbacivanje def.dana poboljšalo kvalitet inače dobrih autora, ali to je samo moje skromno mišljenje:)

ostavite def. dana bolje ogranicite sa po jednom slikom i da se ne reklamiraju na cetu ili da se brise oko pola 12.

ukinuti "def dana", a uvesti "def nedelje", koju bi birao strucni ziri, sastavljen od autora koji su prethodne nedelje osvojili najvise bodova.
nije da sam pametan kao vi, ali morao sam nesto da kazem iako me niko nista nije pitao :)))

ili jos bolje, divim se sam sebi, zasto se ne bi maklo da se gleda KOMENTARI... ova pojava se desila od kada je ovo uvedeno. Samo kazem

pošto je kraj godine, neka se def. dana biraju još koji dan i od prvog janura bi moglo da se ukine. ali to neće ništa popraviti kvalitet definicija. davno sam predložila, ali to nije prihvaćeno, da članovi koji ne pišu i nemaju prava da ocenjuju. i dovoljna je jedna definicija dnevno. nekada su autori mogli da pišu neograničeno, ali tada je bilo ideja, nov sajt. danas je gotovo sve ispisano. ja pročitam sve definicije, i vidim da se sve vrti oko desetak tema, retko kad neko izbaci nešto novo.sve zbog trke za popularnošću.
i apelujem na moderatore da više čitaju i na vreme brišu plagijate i nedefinicije.

ima li potrebe da kažem da sam i ja ZA UKIDANJE def. dana.

neću da širim priču, ali zamene za taj izrod se već uveliko smišljaju.

''davno sam predložila, ali to nije prihvaćeno, da članovi koji ne pišu i nemaju prava da ocenjuju.''

Може, али ни то не решава проблем. Идите на гробље и погледајте шта се бљувотина побрише дневно. Е, и ти што то пишу имају право гласа. То је проблем.
Слажем се да треба смањити и квоту. И три дневно би помогло.

''i apelujem na moderatore da više čitaju i na vreme brišu plagijate i nedefinicije.''

Трудимо се, али и ви слободно пријављујте дефиниције за брисање на форуму. Ипак изађе преко 300 дефиниција дневно.

ja kad bih predlagala navukla bih brdo hejtera (da izvineš, ja sam pi*), jer da se ja pitam 80% "definicija" bi bilo pobrisano:/

Онда записуј у неко тефтерче па нам пусти на ПВТ. :)

Haha, to svi kazu pre nego sto postanu moderatori. To je bas lako reci.

ok. i razmišljala sam o tome:) samo ne znam kog od vas da odaberem, mislim da bi mi surovi najbolje "lego":))))

Е, њега! Он живи за брисање дефиниција. Нарочито ДАНА. :)

Glas za ukidanje def. dana, uvođenje po 1 slike za definiciju, i zabranu svih vrsta reklamiranja.