Prijava

Takođe ne bi bilo loše da se dnevni broj definicija računa zajedno i sa grobljem, tj. da se obrisana definicija uračuna u dnevni bonus. Od pojedinih autora ne može da se živi, brišući i pisajući nove definicije.
Sve to uz Maestralov predlog za smanjenje broja definicija na tri dnevno.
Mislim da bi onda svi vodili računa o tome šta će pisati, i kako će im proći nova definicija.

Ajde da i ja napišem koju. Nisam za ukidanje df dana. Zašto da dobre definicije ne budu nagrađene? Imala bih par predloga:
1. Zabrane linkovanja defki, na chatu, na forumu, na komentarima tuđih definicija (jako nervira a i bedno je)
2. Slike: jedna po defki.
3. Video: jedan po defki.
4. Da se ne vide komentari pre nego što se defka oceni (npr. ako je komentar Šklj, uveliko utiče na ostale članove i na skor defke, neki ocenjuju tek nakon pročitanog komentara, ovo bi obezbedilo koliko-toliko objektivnost.)
5. Da se izbaci traka sa slikama i uvede rang lista defki (ovo je neko predložio; tako se defke same po sebi reklamiraju ako su dobre)
6. Da glasaju samo oni koji imaju određeni broj defki, tako bi se redukovao broj duplih naloga
7. 2 definicije na dan, kako bi se smanjio ogroman broj a i obezbedilo autoru, ako je baš kreativan tog dana, da isprosipa svoje mudrolije :) Ovime bi bilo omogućeno kvalitetnije pisanje.
8. Da se ne vidi ko je okačio sliku ili klip pre nego što se oceni def.

Dosta od mene.
Pozdrav svima!

Protiv ovoga sam, a i s obzirom da ih imam oko 25, sad bi bilo licemerno sta god da kazem o ukidanju toga.
Jedino sto bi bilo dobro jeste da se sa naslovne strane (sa strane gde su definicije dana) onemoguci glasanje na definicije, linkovanje na definicije ili autore. Samo da stoji definicija i potpis autora.
Pa kom se svidja, gore, potrazi defku pa joj daj plus. Kom se ne svidja, isto to, pa minus.

Manje ce se maltretirati ljudi sa slikama za 100 plusa nego za 300. Definicija dana bi trebala da je neka vrsta prestiza, a ne neko govno sto nakupi brdo pluseva za dva dana zato sto ljudi pogledaju, pa daju plus, kao ajde cim je definicija dana dobro je.

Uz ovo, treba se promeniti sistem za biranje def dana, nesto sam razgovarao sa kajzenom, i nije ni to nemoguce.

Ne slazem se ni sa cime sto nepovoljno utice na moju delatnost, kao marketing menadzeru.

Zalim marketing menazderu, ali ti ces morati da menjas profesiju...

Murbi, prekvalifikuj se u šlosera, a možeš i u dunđera, čuo sam da su to deficitarna zanimanja :).

Naci cu neki alternativni zanat, vezan isto za reklamiranje. Ne mogu da ispalim ljubitelje, lajkere, obozavaoce i fanove mog lika i dela!

To je kao kad bi sad Robbie Rivera poceo da svira u tamburaskom orkestru "Niska Beograd mala" !

Tako je drugovi! Uvesti totalnu cenzuru, dojave za neprimerene aktivnosti, pravo glasa samo za podobne, one koji se ne ponašaju u skladu sa centralno linijom sajta deportovati u specijalno određene delove sajta gde će kucati definicije za druge, napraviti virtuelni zid oko sajta i zabraniti da se izlazi kada se jednom uđe...

(bilo je jače od mene)

Šalu na stranu, situacija meni izgleda ovako - sve manje vremena provodim u čitanju kvalitetnih stvari i sve češće hvatam sebe kako štelujem i doterujem ono što sam napisao, ne da bi bilo bolje, nego da bi se uklopilo. Nasmejem se na svakih par dana, poslednji put sam se iskidao od smeha negde u novembru (a volim da se smejem). Definicije dana su samo vrh ledenog brega, prve pokazuju kakva klima vlada trenutno na sajtu. One nisu uzrok, nego posledica. Nešto drugo treba menjati.

i da ne bude da se samo kuka, predlog je da se npr. ograniči broj + i -. Recimo 10 po članu. Svakom članu (za sada, hehe)...

@Jazavac: ovime si ubio nekoliko muva odjednom, podržavam! Time bi se rešio dobar deo problema.

Menjam iskaz u - svejedno mi je. :)
Ukine se, okej, ne ukine se, opet okej.

Nema menjanja iskaza, inače potežemo sudsku parnicu, pa ti vidi :P.
Ma jebala vas definicija dana ( kolika doza licimurstva ) :)).

Kako smo već videli da sam pričljivija od tebe, iz parnice mož' samo da izvučeš deblji kraj, pa TI vidi. :P

ЕЕ а јел ко размишљао о увођењу НАЈГОРЕ дефиниције дана? И оно, нема да је бришеш, па са том ознаком у поноћ изађе на насловној и наједе се минушчића?

:)

После тога вратимо да се пише дефиницја кол'ко ко 'оће и квалитет ће врло брзо да се врати.

Идеална прилика да за једну глупост добијеш -400, па си после јебено опрезан при писању...

И решимо модераторе Сизифовог посла

Uzeo glasački listić, zgužvao ga, sažvakao i glasno progutao :)

Ukidanje: NE,
Nova, striktnija pravila ponašanja, reklamiranja, bilo šta: DA

1 definicija na dan,3 slike i 1 klip na dan,i eto vam originalnih defka,a defka dana treba da ostane,kao što reče neko zašto da se dobre definicije ne nagradjuju?

Can't we all just get along?

Ja ne podržavam ovaj predlog iz prostog razloga što ja živim za tu vražiju definiciju dana.
Zabranite svaku formu reklamiranja. Ovako kao što je sad, marketing menadžeri nemaju konkurencije :)
KOMENTARI da ostanu jer po pravilu dobre definicije imaju zavidan broj komentara i koja je bolja reklama (I poštenija) od toga?
A i uvek imamo Arhivu da u nju zavirimo i vidimo koja se def. toga dana ističe.