Prijava

Obožavam kako voliš da koristiš ćaleta i kevu u svojim forama, originalno nema šta.

Bušido, aj dođi da ti pokažem Železnik iz boljeg ugla?

Ne mogu BLZ nemam traktor.

Jeb'o majku ova tema se pretvori u Džerija Springera. Ja sam zadovoljan.

Ok momci, izvinjavam se zbog kratkog upada, ali ne mogoh da odolim. Ju mej prosid

Dođi grackim prevozom. 7 prevoza prolazi ovuda, među tih 7 je i jedna od najčešćih linija 88.

EDIT: Bila nekad među najčešćim, sada nije.

Trolovati

Napraviti neku carsku foru xD

A: Majko, imaš nešto bijelo po faci
B: Šta sine?
A: Hahah kako sam te istrolovao svršio sam ti po faci dok si spavala xDDDD
B: Sine to je incest :'(
A: A je li? E onda sam te samo trolovao :PpPpP

ne ne ne, buš, ne mogu da se opustim. kako da se opustim kad znam da je sad ovom izdajom razorio smorkine snove da će se udati za njega, njenog galantnog viteza i da će mu roditi čopor dece. duša me boli kad pomislim da će to slatko stvorenje skliznuti putem očaja, srce mi se cepa kad pomislim na mračni žar mržnje u tim krupnim nevinim očima, jeza me podilazi od slike nje kako se podaje tebi buš, nošena demonskom željom da se tako osveti ovom monstrumu koji ju je upropastio! ne mogu to da prihvatim....

Макаронац, није било баш тако, ал нема везе, кул слика.
Да ли је могуће да на овој теми буде толико напушавања, све различити ликови, невера.

džabe mu tepaš lemaja, on mene jebe, ti si samo ljubomorna

сацама се сетијо оне чрч паб ретоскиње соним шатро слати монахињама.

Ау јеботе, нисам знао да сам оволико далеко догурао, мало сам му дао на театралност, није то право разочарење, ал касно схватио, свеједно је суво злато

Češete li svoje genitalije o tuđe?
Koliko redovno to činite?

vrati se lemaja, ne odlazi gohlubee

Okacio si vec jednom i probao sam da iskuliram, ali posto vidim da si toliko zeljan paznje, napisacu "haha". Haha

Lemaja, pošalji mi link od fejsa na PVT. pozz