Prijava

proveri kako ti je podešen sat na kompu, ako nisu kukiji onda je to

Directore, džavolčiču :)

Anđele jebe te vremenska zona na kompu brt

Sat, nestalo mi struje na 3, 4 sata jutros, nadam se da je samo to poremećeno.
Hvala!

Poremećen si ti kad ovde gnjaviš a da nisi sat video!

vrati kukije i dodaj nove

hahaha do jaja

Đubar preljeva po ko zna koji put.

kontam da osim urrada niko ništa i ne radi, sve odabrano je njegovo

Zmaju, urrad odabira, a ostali kritikuju i banuju. Valjda se mora znati ko šta radi ;-)

kada vidim reakciju sa govnima u gifu, stara 3 dana, na 4. stranici onda vidim koliko rade

Šta radi udarr? Dođe jednom u tri dana otvori te tri teme predložite, odabere suv prosek ko hleb koji penzioner pipa u reakciji (he he, to je najnovija odabrana), i ode.

Druge smara čak i da odabiraju.

kontam da osim urrada niko ništa i ne radi

1. Uloguj se na Vukajliju dva puta dnevno
2. Idi na temu sa predlozima za d/p/r
3. Odaberi po dve za svaku kategoriju pri svakoj poseti
4. Izloguj se

Opciono: Jednom nedeljno odaberi iz sekcije "popularno"

Jepse, što mi ovo uputstvo nisi okačio dok sam bio mod, da se ne mučim čitanjem i gledanjem.

Jes, pa da te svi vole!

Da li je bilo ko od moderacije svestan koliko preljeva kod definicija i koliko ste neažurni što se brisanja đubara tiče?

Nadam se da im neće odbiti od plate.

Pa, nije nemoguće - vidiš kako sajt štuca na svakih petnaestak minuta zbog preopterećenosti servera. Mora Kaizen da se isprsi malo više za boljeg hosting provajdera ili kako se već zove.

da se proveri ovo http://vukajlija.com/albatros/717563
jal je dupli jal se lajkovo s duplih

haha koji sam car nisam ni vido ladno 28 ocena lol samo napišite ovde sa koliko duplih je bio rad ako nije problem

Na osnovu čega znaš da je sa duplih? Čisto da znam, da ne bude da sam dao minus džabe.

I da, ako se ispostavi da nije lajkovao sam sebe, znaš li da tebi sleduje ban? Navlačiš ljude na hejt.