Prijava

ево, могу да ти скинем штиклу са ове реакције. је л' то ок?

Ja imam zamerku na jedno brisanje, mislim da se moderator rukovodio skorom, a ne kvalitetom napisanog, no dobro.

Ciklo, briše se, ali malo tolerantnije od tvog uobičajenog kriterijuma :)

Zero tolerance is the only legimite tolerance, ja da ti kažem.

bas me briga za reakciju, vidi sta mozes da uradis oko definicija

Ciklone vrati se ovce tvoje ne mogu bez teBeeee!

ajde, budi koristan malo

јебем ли га, никад се не руководим искључиво скором, али остављам могућност да сам нешто погрешио. рецимо, мени је обрисан изузетно квалитетан постер једном приликом, а није кршио никаква правила. ја сам то прихватио и никад се нисам бунио због тога што није лако чишћење.

ево, бази, скинуо сам ти реакцију из одабраних. за дефиницију, видећемо неки други пут. не може све одједном.

мени је обрисан изузетно квалитетан постер једном приликом

el sa slonom il sa crncom?
crnac može, a ko želeo slona - u kući mu bijo!

trebao si prvo ovo drugo jbg ali nema veze, ti si moderator

znaš šta radiš

е то не могу стварно, ни да идем месец-два уназад, а ни да отворим неког аутора, па да му бришем дефиниције. то је преживело, па је преживело. ионако си ти пред размод вратио неке с гробља, па нико није ни то гледао. пратим сад колико могу најновије и толико од мене.

Ciklon
Zero tolerance is the only legimite tolerance, ja da ti kažem.

+1

Hoćeš da ti na PVT šaljem linkove definicija za brisanje, da se ne mučiš previše, pošto je težak posao to za jednog čoveka?

Jel se ovo sad rucno broje glasovi?
Uhvati algoritam nereda.

Hoćeš da ti na PVT šaljem linkove definicija za brisanje, da se ne mučiš previše, pošto je težak posao to za jednog čoveka?

можеш наравно, није проблем. мада ја прегледам најновије кад се улогујем једном дневно, не мораш да се цимаш за најновије, ионако ће бити обрисане. а пвт ионако нећу видети док се не улогујем.

Jel se ovo sad rucno broje glasovi?
Uhvati algoritam nereda.

па није скроз ручно. процењено је колико плусева је једно кило (минус је дупло лакши) и онда кад стигне кило плусева, то се дода на скор. исто за два кила минуса. тако да има шкарта, али отприлике скор је ту негде.

Pa kad je već sve tako, zašto ne prepustite algoritmu da bira uradke za naslovnu? :D