Prijava

AAHAHAHAHHAHAH ako se nekad zadesim u Jagodini obavezno idem u muzej ahahah

hahah a kad je pisalo u novinama da je djokovic dobio svoju vostanu figuru kao da je to neka velika stvar..pa on bio u poseti da vidi..a ovo jadno sranje da jadnije ne moze

Treba napraviti Marijuana Jagodina Tour.
I da vidish, prepodne u zoovrt. Posle ruchka u muzej voštanih figura oz obilno preduvavanje. Poslepodne u akva park.

Z H I R A F A
H
I
R
A
F
A

pa pre bi se ubio nego sto bi otisao u jagodinu turisticki

Ja bi otishao na keca.
Chak mislim da chu posetiti taj muzej. Pre ili posle.

Treba svashta videti

Što da ne jbt. Imaju akva park, olimpijadu, zooloski vrt, voštane figure,skejt park, djurdjevo brdo....

Imaju i novu fontanu sad u grad.

daj jos slika brate suze mi idu

pa jeste da covek moze kvalitetno da se nasmeje u tom muzeju,,,zamisljam jos kako naplacuju ulaz 500-1000 din hahahahah..palma sa ponosom predstavlja...

150 dinara je ulaz

uu vise dlaka ima na brkovima nego na glavi.ko je ova osoba

Vald shta si odluchio?
Shta ako i Granjka podrzhi, ili shta ako ne podrzhi?
Vlasinbar?

Ma Granjku bih ja banovao na neki sitan period, ali često. Branislava nikad ne bih banovao, ako opet ne izvuče neke prevedene svinje. Ali nisam ja taj tip ličnosti, ne mogu da budem mod, a u stvari niko mi i ne nudi. Najbolje je da bude mod neko ko to može i želi. Kaže u Bibliji

Ja vas krstim samo vodom, da se obratite. A onaj, koji dolazi za mnom, moćniji je od mene. On će vas krstiti Duhom Svetim i ognjem. Vijačom u ruci on će očistiti gumno svoje; skupiće pšenicu u svoju žitnicu, a plevu će spaliti ognjem neugasivim, i sajt od propasti spasiće.
Matej, 3.10-3.11.

Tako će doći neko kome ni noge nisam dostojan da operem, i on će biti Taj.

Valdemar
Tako će doći neko kome ni noge nisam dostojan da operem, i on će biti Taj.

хвала брт, мада сам морао поприлично да се надмудрујем са тобом не би ли ово увидео, ал ок, да не цепидлачимо сад

Tako će doći neko kome ni noge nisam dostojan da operem, i on će biti Taj

Nemaš ti pojma. I što je još gore na ovaj način se boriš protiv pozitivnih promena na sajtu.

zašto imam utisak da je rasni posle valdmarovog posta pogledo u svoje noge

LOOOOOOOOOOOOOOOL

lolololo rasnee specijalno ne pere noge dok cheka sudji dan