Prijava

Размишљам да оставим Мареза на клупи. Можда је сулудо очекивати да очајна Ливерпулова одбрана заустави Лестер, али морају једном да не постигну гол.

Прошо прву рунду купа, падам у х2х, класик изгубљен :(
Прошло коло сам размишљао да ли да убацим Костића или Кејна уместо Бентекаре, и као, ајде нека га овај. Мада га и он мунуо.

Kod mene raspad sistema.. Zeznuše me Vardi, Marez i Arsenal, i ispadoh iz kupa.
No, šta se može. Idemo dalje.

Прошао у купу, најбољи резултат у лиги у овом колу, морам бити задовољан. Не свиђа ми се сутрашњи распоред, можда грешим што остављам Џонсона, Џоунса и Куртоу на клупи, али видећемо.

Tesna pobeda u H2H u derbiju protiv Stevana. 65 poena ovo kolo. Videćemo kako će biti sledeće godine drugoga januara.

Дозволи да ти овим путем честитам на спортској и фер борби и заслуженој победи.

Navijao sam za tebe Stevane. Da si pobedio Bolta ja bi se popeo na 3. mesto u H2H. Razočarao si me. :)

Стани у подугачак ред џД

aguero juče odigrao baš očajno, i opet dao dva gola. konačno da ubodem kapitena. i još sam se dvoumio između silve i firmina i reko aj silva... jurim H2H osmo mesto nekako, prošlo kolo izgubim od srete, sad bih mogao i od šomija ako arsenal ne primi gol.

armine brt, na koju foru si ti ovako loš u H2H?

To ti je definicija mog zivota brt, protiv mene su i najgori odjednom dobijali neke ogromne poene, pre neko kolo neki lik sto i ne igra kapiten mu golman neki levi fazon al imao runika kad je izdivljao i fazon leskot mu dao gol i jos jedan takav, sa 3 igraca me dobio a negde rankiran oko 3 miliona... Batalio sam ja to :\

Ostavim Dele Alija na klupi prošle nedelje, on gol i asistenciju. Reko' sad ako ga ubacim, neće ništa uraditi, neka te i dalje tu -.-

лингард откровење

Ne znam koji put već da ostavljam pogrešnog golmana na klupi.

Aguero me sjebo sa promašenim penalo a postavio sam ga za tripl kapitena. Dao je dva gola i biće bonusa tako danisam nezadovoljan.

U prvih mesec dana svi aktivni, sad vise niko ne igra...

Cim ne krenu dobro bataljuju sise

мени остаје нада само на Н2Н, вождовац на одличном трећем месту за сад... лукаку капитенчина ал јбг омаши пеналти

Потрефих капитена ово коло.
Испаде да га је више нас потрефило :)