Prijava

Meni je atomska glupa jer je onda to područije zagadjeno. Koji će ti kurac neka teritorija ako je neupotrebljiva?

pa koga boli kurac
ionako ćemo svi pocrkati, to je i poenta
ko preživi, umreće zagađen

Aj ne palite se, ovo je zbog Turskog Toka. Kako bi sjebali ruske planove, ajde ih zavadimo sa Turcima.

Nije Putin glup, moguce je i da je namerno slao avione blizu turske granice i cekao da se bahati i retardirani kauboji zajebu. Ima on svoju matematiku, do sada je uvek bio 2 koraka ispred Murikanaca.

pa izvoditi fore sa atomskim

ono ovi što je ispale, okrenu je da ide uvis i onda da se okrene kad dostigne maksimačlnu tačku i padne na njih
neke fore i tako to

kao u skajrimu kad strijelu opalis pa hoces da ti se u glavu zabije nazad

Аутобус
Јесте, ризиковаће трећи свјетски рат због тачке уговора. И Французи су затражили помоћ од читавог НАТО-а против Исиса па их искулираше. Прије ће бити да ће доћи до завртања ушију Турској што због јефтине нафте и својих интереса ујебавају и и Европу са мигрантима и коалицију против Исиса и уопште ризикују жешће срање.

Ako si pratio FRA je aktivirala neku drugu tačku, čini mi se 4.7 ili tako nešto a ne tačku 5
Daj Bože da bude kako ti kažeš i "zavrnu im uši"
Nešto mi pamćenje kaže da su Ameri i Turci u saradnji (seti se da je pre par dana USA poslala baš F16 da pomogne čuvanje granice) i da ih zabole za EU i probleme sa emigrantima

A najbolje bi bilo da se ove svetske sile porokaju nekim bombama koje nisu atomske, da nas ne potruju a da se oni restartuju.

какве везе има коју су тачку активирали кад је нису испоштовали?
по теби испаде да Америци много битнија Турска него Европа. Испадоше Турци опаснији играчи и већа сила од сваке европске државе

Аутобус
какве везе има коју су тачку активирали кад је нису испоштовали?
по теби испаде да Америци много битнија Турска него Европа. Испадоше Турци опаснији играчи и већа сила од сваке европске државе

Različite tačke, različit način pomoći
Ne kažem da im nije USA sugerisala da aktiviraju jednu a ne drugu tačku
A Turska im je značajna još od 1961 (Kubanska kriza 1962 je izmedju ostalog i nastala zbog razmeštanja projektila u TUR 61) a naročito Indžirlik ili kako se već zove
Opet kažem
Daj Bože da si u pravu i da Ameri iskuliraju Turke i da se to sve smiri

опет ћу рећи: какве везе има која је тачка и који начин помоћи кад ни то није испоштовано?

А Француска им је још значајнија колико год Турска да им је битна, то је моја поента

Аутобус

опет ћу рећи: какве везе има која је тачка и који начин помоћи кад ни то није испоштовано?

А Француска им је још значајнија колико год Турска да им је битна, то је моја поента

Na osnovu TV tipa CNN i FR24 i njihovog insistiranja da je pomenuta tačka 4.x aktivirana a ne 5 nekako mi dodje logično da je to neki drugi vid pomoći (npr tajnih službi, istražnih biroa i sl) a ne "napad druge države na članicu nato"
Možda i zato što ISIS i nije država...ne znam stvarno šta je moguće a šta ne u tom sl i šta je njima u glavi i trenutnom interesu

Turska će ovo krvavo platiti ili direktnom intervencijom ili nečim drugim.

stratimir
Turska će ovo krvavo platiti ili direktnom intervencijom ili nečim drugim.

Mislim da ma koliko Rusi bili u ovom trenutku na ivici nerava neće ići na tako nešto
Pre će vaditi neke kečeve iz rukava...tipa...računi i osobe koje pomažu ISIS a u vrhu vlasti u TR ili neke snimke sa granice kako prolaze ISIS i cisterne sa naftom i sl
Možda i nova cena gasa, bez popusta za TR
Što bi rekli..diskreditovanje u očima javnosti

Ljudi me često pitaju da im ukratko objasnim rat u Siriji. Teško, gotovo nemoguće. Ljudi kojima je Sirija tek vijest iz medija i kojima je Sirija samo još jedna od dalekih država u kojima se ljudi ubijaju iz njima malo poznatih razloga. Ukratko objasniti rat u Siriji je doslovno nemoguće, a da se ne spomenu neki vrlo bitni podaci koji datiraju još iz Prvog svjetskog rata i sporazuma Sykes-Picot o podjeli interesnih sfera na Bliskom istoku, zatim oslobođenja od francuskog kolonijalnog utjecaja, ratova s Izraelom nakon Drugog svjetskog rata i okupacije Palestine, intervencije Sirije u libanonski građanski rat, gušenje pobune Muslimanskog bratstva u Hami, američke invazije na Irak...

Cijeli rat u Siriji je jedna dobro smišljena zavjera ponajprije skrojena u Washingtonu uz veliku podršku židovskog lobija. Njima Sirija kao moderna i jaka država u kojoj nije bilo nikakvog Zapadnog neokolonijalnog utjecaja i utjecaja globalnih korporacija, jednostavno nije odgovarala. Uz to, treba napomenuti da su plin, kao i mogući putevi plinovoda kroz Siriju sekundarni razlog rata što je najviše odgovaralo petromonarhijama Kataru i Saudijskoj Arabiji.

I Amerikancima zbog ruske pomorske baze i jer ih Rusi jebu za Nabuko vec dvajs godina.

Samo prošle godine, grčke vlasti prijavile su 2.244 narušavanja svog vazdušnog prostora od strane
turskih borbenih aviona, što je 3,5 puta više u odnosu na 2013.
Ove godine već je zabeležno 1.204 kršenja.
Većina ovih incidenata odvija se iznad Egejskog mora, površine oko koje se dve zemlje spore još od
sedamdesetih godina. Atina tvrdi da polaže pravo na 16 kilometara oko ostrva, dok Ankara priznaje
samo šest. Dve zemlje su zbog toga 1987. i 1996. umalo ušle u rat, dok je 1970. došlo do sudara aviona ukojem je grčki pilot izgubio život.
NATO zvaničnici rešavanje spora
prepustili su dvema zemljama.

Za pola sata na rts emisija o terorizmu i imigrantima, da li ćemo graditi zid i to.