Prijava

evo me živ sam
da armine, ja na granici kad ono u daljini pečurka iskoči i obasja nebo
kontam sad će i Valdemar doletiti da je ubere ali nije ga bilo

O jebem ti kurac, upravo proleteo avion negde blizu mene, a ne bi trebalo da leti tuda, bas se glasno culo kao da je veoma blizu, jesam se usro jedno 2 sekunde, svasta sam pomislio

brat moj neka si ti ziv i zdrav

to te prskaju Chemtrailsom amerikanci

Nisu dolazili Srbi iz Bosne da brane Kosovo, a Srbi iz Srbije su se masovno borili u Bosni i Hrvatskoj. Zaključak se sam nameće.

Ovo i nije baš toliko istina, eto prvi je moj otac bio u kabinetu načelnika Generalštaba VJ general-pukovnika Momčila Perišića kao kapetan prve klase, stric mi je bio na Kosovu i ranjen je dinamitom i liječen na VMA, moje matere prvi rođak je bio u paravojnim jedinicama i znam još bar 5 ljudi sa Ozrena koji su bili na KiM.

A i nije bilo za očekivati neki veliki odziv, ljudi su obnavljali život nakon 3 godine smrti po rovovima, nije to baš tako lako.

https://www.youtube.com/watch?v=dV75TeVgEE4

SJEĆAŠ LI SE ONI' RATNI' DANA
OJ BRIGADO DEMOBILISANA

A Rusija je morala da racuna sa serijom udaraca kao sto je ova (dizanje u vazduh dalekovoda za Krim, zabrana letova iznad ukrajine, odustanak ukrajine od kupovine gasa, kvarenje odnosa i propast poslova u turskoj). U sustini sve je sracunato na to da se prekinne dotok novca u Rusiju.

ЛОЛ

а посебно ово:

odustanak ukrajine od kupovine gasa

па од кога ће да купују и гдје си уопште чуо ову вијест?

Na primer ovde, bilo je na RT nego sad ne mogu da ga nedjem bas tamo, ali je skoro isto, preneto sa AP:

http://news.yahoo.com/russia-halting-gas-supplies-ukraine-075909140.html

Eto koliko su oni vehabije, stoje jedan pored drugog i mole se a stopala im razdvojena, moraš svojim stopalima da dodiruješ stopala drugova pored sebe, da šejtan ne uđe u saf.

Merkelova pod pritiskom sopstvene partije pred sastanak o izbegličkoj krizi
Hoće li Erdogan pristati na 3 milijarde da zaustavi migraciju?

http://www.reuters.com/article/2015/11/28/us-europe-migrants-germany-idUSKBN0TG2B420151128

Јебеш Мојсија кад је пуна Вукајлија, а и интернет геополитичких стручњака....

Erdogan na to neće pristati pre izbora.

Што се тиче како бомбардер није употребио противмере, Турчин је вероватно користио АИМ-9 Сајвајндер, ракета кратког домета са инфрацрвеним сензором. У преводу, ракета се наводи на топлоту издува мотора. Пилоти нису могли да виде испаљивање такве ракете, и не постоје сензори који би то урадили за пилота (код ИЦ ракета).
Код радарских је друга прича, јер је код радара неопходно константно осветљивање циља, што би лако пилоти ометали сигнал.
Постоји АИМ-120 АМРААМ, радарска ракета са сопственим радаром који укључи тек 15км пре удара у мету.

КОЈИ САМ ЛАЗАНСКИ

stratimir
Erdogan na to neće pristati pre izbora.

Kakvih izbora?

Organizovaće ih početkom godine na zahtev opozicije. Ako do tad ne udju u ratmsa rusima.

Postoji ona izraelska zaštita za IC rakete, nešto slično kao baklje izbacuje svakih 5 sekundi i zbuni raketu.

Ubiše čoveka. :(

Данас сваки авион има мамце за ИЦ и радарске ракете (танке металне траке које дуплирају радарски одраз).
Њих авиони носе у патронама и приликом уласка/изласка из зоне дејства пилот може у интервалима да их избацује.
Нису 100% сигурна заштита.