Prijava

али и најозбиљније, нисам без разлога био ироничан. већина тих земаља гласа у свим институцијама по налогу САД-а. стварно, кад би се спровело гласање на нивоу сваке од тих држава, верујем да би резултати и били другачији.

Kosovo je srce Rusije, srce Rusije, srce Rusije.

Kuba do Kosova!!!!

A u tom trenutku u kome bismo ušli u NATO, e tada bih napustio ovu zemlju. Možda i otišao u neku NATO zemlju. NATO tamo, NATO vamo, svejedno je.

Па ми смо скоро потписали неки споразум где им дајемо нека овлашћења, скоро као да смо чланови. Хтео сам да нађем то на гуглу, а изашла ми ова вест из 2006. године.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2006&mm=12&dd=18&nav_category=11&nav_id=223990

Čestitke svima koji su doveli do ove transparentno izražene dobrinamernosti medjunarodne zajednice, koju ovde mnogi, poput radikala i socijalista i dalje bezrazložno osporavaju, kada su u pitanju vojne integraciije koje najavljuju i sve druge.
(Marko, 18. decembar 2006 11:36)

Otvaranje kancelarije NATO pakta koji nam više nije “gnusni neprijatelj” što nisu propuštali da tvrde radikali i socijalisti prenabregavajući uzroke, ali i ptaktična prilika da se olakšaju komunikacija i saradnja sa našim ministarstvom odbrane i i Generalštabom na čelu sa novim načelnikom, savremenim starešino, generalom Zdravkom Ponošem.
(Goran, 18. decembar 2006 11:38)

Ovo jeste logičan nastavak naših integracija u svetske asocijacije kada su u pitanju bezbednost i realizacija univerzalne vojne doktrine što dokkazuje da svet, ioak, uprkos političkim kolebanjima u Srbiji, najviše veruje demokratskim snagama u njoj a naročito predsedniku Borisu Tadiću čija su čvrsta obećanja naišla na razumevanje i dovela do potpisivanja Partnerstva za mir.
(Vlada, 18. decembar 2006 11:34)

Ovo je ohrabrujući događaj koji dokazuje da međunarodna zajednica ozbiljno doživljava napore naših demokratskih snaga da ostvare konačnu i potpunu integraciju u sve savremene procese asocijacija u Evropi i svetu. Sva zahvalnost najzaslužnijima: pre svega predsedniku Tadiću, ministru odbrane Stankoviću, ministru inostranih poslova Draškoviću ali i naporima Gorana Svilanovića i drugih o čijim aktivnostima na međunarodnom planu naša javnost manje upoznata.
(Sinisa, 18. decembar 2006 11:32)

Da je bilo pameti u Srbiji – ta kancelarija bi bila otvorena još 1989.g., odmah posle pada Berlinskog zida!!! I do sada bi poput Češke već odavno bili u NATO-u i EU a ne da sa istima RATUJEMO. Ali već i sam činjenica da NIKO NIJE ODGOVARAO za potpuno naopaku politiku koja je vođena od pada Berlinskog zida pokazuje da i dalje nismo NA DOBROM PUTU.
(Anka, 18. decembar 2006 11:17)

Više mi se sviđa NATO kancelarija u Beogradu nego avioni pakta nad metropolim i čitavom Srbijom a, ako je do simbolike, - do mirnodopske misije ove medjunarodne vojne asocijacije dovele su diplomatske aktivnosti demokratskih snaga a do one agresivne i rušičlačke retrogradni režim Slobodana Miloševića podržanog neizbežnim radikalima kada je krvoproliće srpskog naroda u pitanju.
(Nenad, 18. decembar 2006 11:27)

Otvaranje kancelarije NATO zgradi ministarstva odbrane predstavlja odraz normalizacije odnosa naše zemlje sa najmoćnijim državama razvijenog sveta i garanciju da se grozomorne stvari iz nedavne prošlosti, koje su izazvale nepotrebne žrtve našeg naroda usled vlasti autističnih režima, više nikada neće ponoviti.
(Veljko, 18. decembar 2006 11:30)

Očekujem primedbe uvek “narogušenih” radikala i socjalista kad je u pitanju proces naših integracija u prosperitetni svet na bilo kom planu ali to više i nije važno s obzirom na potpunu marginalizaciju sledbenika Slobodana Miloševića i drastično opadanje popularnosti “šešeljevaca” u sopstvenom biračkom telu naročito posle prenemaganja sa “testamentom” i izraženim pretenzijama za otimanje Krajne od Hrvatske.
(Rade, 18. decembar 2006 11:50)

Sve čestitke akterima dosadašnjeg procesa integracija u Partnerstvo za mir, na čelu sa predsednikom Tadićem, a sada su na redu, pored Ministarstva odbrane i operetivni stručnjaci za vojna pitanja predvođeni novim načelnikom Generalštaba Zdravkom Ponošem koji će, uveren sam, znati da iskoriste i ovaj akt dobronamernosti razvijenog sveta kako bi nastavili svoje napore na mdernizaciji i transformaciji Vojske Srbije.
(Vladan, 18. decembar 2006 11:56)

Јесу ово први ботови у Срба? Ањњњњ

zavisnik
Pičke dodjite da podržite protest protiv prodaje Telekoma kad smo Kosovo već izgubili
Sreda 11.11 od 11 do 11.55 ispred Crkve svetog Marka.

Ovo je relevantan sajt za sve u vezi prodaje Telekoma
https://www.odbranatelekoma.net

Bilo kako bilo kosovo nije primljeno u UNESKO. Sada se treba pripremiti za kontraudarac koji ce uslediti verovatno vec ove nedelje.

sve nesto mislim da ce ih ipak primiti.bacili nam kosku,pa se mi poradujemo,pa onda neki kurac,zalba...i oni dobiju to sto su trazili.
hronicno sam nepoverljiv.

Ma meni nije jasno kako ljudi kapiraju da sve to nije unapred dogovorena igra... Kao, mi se šlihtamo Nemačkoj da uđemo u EU. Onda, kao, ogromna većina EU priznaje Kosovo, a mi ga kao branimo, da ne uđe u UNESCO. I onda kao mi u Ujedinjenim nacijama lobiramo i uz pomoć Rusa i Kine uspevamo da oborimo predloge EU i SAD, a oni će sad da iskuliraju i dijalog o pristupanju se nastavlja, mislim, ko može sad to da proguta? Dva puta za par meseci uz pomoć Rusije mi u UN obaramo predloge koje podržavaju skoro sve zemlje EU i Amerika, i onda kao ništa?

Kaze pickousti razgovaracemo o statusu što se tiče Uneska.mŠTA IMA DA SE RAZGOVARA? NISU PRIMLJENI I KRAJ.

@Valdemar
Шта додати? Све си рекао.

Nije jednostavno. Da Somalija uz pomoć Rusije blokira neku rezoluciju UN, našla bi se u prilično nezgodnom odnosu prema zemljama EU i Americi. A mi kao komotno, oborili im rezoluciju, i ništa, i dalje u prijateljstvu sa svima, niko nam ne uvodi sankcije, EU ne prekida pregovore o pristupanju? Sumnjivo, sumnjivo. Ne znam šta, ali sumnjivo.

Dati Rusima da izgrade 3,4 baze po Srbiji i sigurni smo narednih 100 godina. Dodik je već predlagao da se gradi kod Bijeljine al balije ne daju.

http://rs.sputniknews.com/svet/20151109/1100918976/Katalonija-Spanija-nezavisnost.html
Šta misliti o ovome? Mnogo ljudi kod nas se raduje kad Škotska, Katalonija, Kvebek itd. hoće da se odvoje od matične zemlje. Ovde ne bi trebalo da podržavamo, Španija podržava naš teritorijalni integritet, pa bi zato i mi trebalo njen?

Naravno da bi trebalo katalonci picke separatisticke

Ovima ostalima nek se cepa ko oce

Ja sam bio za Škote, a za Katalonce nisam, ali Baskijce podržavam, jbg. I Severnu Irsku.

Ako ode Katalonija, ode i Baskija a ona je delom i u Francuskoj.

Ali Katalonija je logično deo Španije, i po jeziku i svakako, a Baskijci su iz sasvim druge priče, čak nisu ni srodni nijednom indoevropskom narodu, izgleda da su starosedeoci Evrope, sa Špancima nemaju ništa, niti im jezik ima. I da, pravda za Kurde!

Koga bole kurac sta imaju srodno tu su i ima da cute i smrde sa ostalim spancima

Za skote logicno jesam a i teksas bi bio kul. Kurdi nesrecni su mi nebitni totalno