Prijava

јел стварно добра или је у питању нека смицалица

Ako će sigurno na svakog protivnika da bude kvota bar 3 ili veća, nije loša.
U suprotnom je bulja.

вечерас је нпр 4. на почетку после пар кошева стејта у лајву буде фазон 5

Samo kažem da ne nalete na nekog jakog kod kog će kvota da bude 2 ili tako nešto (ne znam koga, ne pratim NBA), onda ti se ne isplati, jer ćeš biti na gubitku i ako dodje.

Sve što je 3 i veće, pije vodu.

Možda samo na San Antonio, Oklahomu i Klivilend ne bude kvota preko 3 kad igraju protiv njih, mada i to je pitanje. Na Kliperse je onomad kad su bili domaćini protiv njih bila baš 3, ako se dobro sećam.
Ako imaš dovoljno para, ne možeš da omaneš sa fibonačijem. Ali zamisli nekog ko se vodi tom istom logikom od negde sedmog meča GS-a, koliko li je para do sad dao :)

Kvota bila preko 15 sigurno na Bruklin protiv njih, a Lopez ovo omašio za pobedu https://www.youtube.com/watch?v=Q6yDYaEL0HY

Ako hoćete to igrajte X neke random koga god hoćete. Nemojte košarku.

Srusili su rekord, pitanje je koliko jos mogu drzati ritam. Koji je pocetni kapital potreban za igrariju?

Pele daj nekog fudbala od 8

deki je na jednom imao 5k na ludogorec 1-1 i 4+ tako da je ipak u finom plusu i ovoga puta

Druga jebena stvar koja tu može da se desi da uopšte i nema kvote na protivnika, pa može da se odigra samo hendikep koji je 1,9 na NBA, čini mi se.

Sta je uopste navodno rekao prije meca?

Boh, jedino da mlatim nešto ove francuze i holandjane.
Moja preporuka je X-1iGG u nekim sistemima.

Da, ali rekord po broju uzastopnih pobeda u sezoni je 33, pokušaće i to da obore :)

Pele daj 5 francuza GG da odigram. Ništa više

Pa recimo

Metz
Evian TG
Okser
Amiens
Sedan

Al ovo je stvarno poluprolupavanje.

francuzi2 su ti najgori za gg bolje igraj holandjane

ArminVanBuuren
deki je na jednom imao 5k na ludogorec 1-1 i 4+ tako da je ipak u finom plusu i ovoga puta

ne brt imao sam 2 soma na 2+I&2+II kvota 8,5. Ove godine pravim kuću od Bugara. Pozdrav za sve fanove za hejtere nepozdrav klasični.