Prijava

Žajk

neko mi se približava u odredjenom trenutku a ja ne mogu da se pomerim ruke, noge sve zakočeno

Ovo. Sve vreme imaš osećaj kao da je to nešto tu, svuda oko tebe, 100% je tu i ono ti to radi, a ti ne možeš ništa. Ružan osećaj veoma

e desilo mi se ovo jednom
prilegla nešto popodne, zaspala i ,,budim se'' i kao da mi se sve vrti, ne mogu da se pomerim, ne mogu da pustim glas, al' nekako sam svesna šta se dešava u kući, fazon znam gde mi je mater u tom trenutku, čujem tv tri sobe pored i to(sve je bilo tačno posle) i pokušavam da vrištim, al' ništa, i posle nekoliko trenutaka, nemam predstavu koliko je to trajalo, uspem da vrisnem al' tako da sam ,,na pola vriska'', ko da je neko isključio mute u random trenutku. Fala bogu samo to jednom mi se desilo, preužasan osećaj, potpuni očaj. nem pojma šta je samo da s ne ponovi pls

Маркo
а јел можете да отворите очи кад се то деси?

e jebemliga, što kaže nebitna, ne razmišljaš o tome, uglavnom vidim sve oko sebe, e sad da l' je to što jebiga znam kako mi izgleda soba il' vidim, nzm, ali je sve nekako izobličeno

kul, leptiric je otvorio ovu temu naucno potkovan da je ova pojava izuzetan raritet, nesto poput udara munje ili tri zumanceta u jaju a sada se ispostavilo da je vucajlija com rasadnik ove pojave koju ima svaki drugi autor, te pretvara ovaj svojevrstan fenomem ljudskog organizma u klasican mejnstrim. usrali ste foru

Meni se to par puta dešavalo, samo što sam tripovao te demone samo jednom i onda sam u napadu panike pri buđenju zakucao šakom u zid, umal' ruku da polomim.

U većini slučajeva imam osjećaj da sam između sna i jave, nemam osjećaj bespomoćnosti već nekog velikog straha i nevjerovatnog bijesa jer ne mogu ni da se probudim ni da zaspim.

Preporučujem pola grama indike pred spavanje, samo da čačne i taman.

kul, leptiric je otvorio ovu temu naucno potkovan da je ova pojava izuzetan raritet, nesto poput udara munje ili tri zumanceta u jaju a sada se ispostavilo da je vucajlija com rasadnik ove pojave koju ima svaki drugi autor, te pretvara ovaj svojevrstan fenomem ljudskog organizma u klasican mejnstrim. usrali ste foru

Da otvoriš temu OTELI SU ME VANZEMALJCI! 15 njih bi se javilo da imaju isto iskustvo.
EDIT: Svakih 15 dana.

Ај Расни, мрш натраг у песак с имигрантима да се играш

Rasni, eno Čović reko da ABA liga ima pilot projekat, idi svršavaj po tepihu pa utrljaj nogom da ti mater glavu ne otkine.

Kako me to za 18 godina nije ni jednom uhvatilo?

ђе си видио да говедо има кошмаре?

или церово дрво?

Meni se to desavalo par puta, probudim se i 10 sekundi sam svestan ali sam paralizovan, jednom sam uz to sanjao da mi gavran kljuca mozak, i da me napada Badi pas kosarkas. Ne daj univerzume jos ako se ukrsti sa mokrim snovima pa bude super weird.

Ja sanjao da sam go pred učiteljicom

Ako o tome pričamo

ја сам сањао пре неко вече много глупости укључујући и то да сам као у телу џоне хила и да свршавам по некој маторци једно два минута нон стоп

нисам свршио у гаће иначе

Joj i ja sam jednom sanjao kako svršavam neku gomilu sperme i to traje i traje i traje da sam u momentu pomislio da pišam u krevet jbt, probudio sam se instant i nisam se upišao al sam imao mnogo tvrdu erekciju.

ukrutio se i ni da mrdne, kurac imo paralizu

samo često puta razvalim koljena od pustoga straha i udarca i jednom sam kupio onaj kondom dureks za ekstended pležr kurac palac, ima neki anestetik u sebi, paralizovalo mi kurac i ja jebo i u momentu sam skontao da jebeno ništa ne osjećam u kurcu i spadne mi erekcija

dobro, dobio sam ja orgazam al umene orgazam bio ne bio, umene potencija nema veze, po šes sati ne spada

Tibor Váci
kul, leptiric je otvorio ovu temu naucno potkovan da je ova pojava izuzetan raritet, nesto poput udara munje ili tri zumanceta u jaju a sada se ispostavilo da je vucajlija com rasadnik ove pojave koju ima svaki drugi autor, te pretvara ovaj svojevrstan fenomem ljudskog organizma u klasican mejnstrim. usrali ste foru

pre 2 sata

ja vec godinama ne pamtim nista sto sanjam ako uopste i sanjam. da pokvarim statistiku