Prijava

A šta misliš o tome da pogodiš tri puta za redom, imaš 1000 x 8 = 8 000 din. Razdvojiš tih osam na 4 x 2000 i odigraš 4 tiketa (treba ti 2 pogođena da ostaneš na 8k) tako smanjuješ mogućnost da dođeš na 0, ali isto tako i da dođeš do milion. Treba da omašiš sve tikete da bi došao na 0, ali opet da bi sigurno bio u plusu treba da pogodiš 3 utakmice od 4, što je opet neka vrsta sistema, ali sistem koji možeš da igraš sa kvotom dva, i u kome ne možeš da zaradiš manje nego što si uložio, al opet i ulažeš više...

Eh živote, kol'ko je lepo razmišljati o tome. Toliko načina, nijedan ispravan...ccc

Da Šalabe, 3 puta, ali 3 puta ZAREDOM.
Ja sam pre pristalica toga da se igra baš to što si ti napisao, samo 2 puta za redom, ne više.

Dodatno smanjivanje rizika:

- igraš 2 igrača
- kvota je 3,4
- daš 1000 dinara i prodješ
- dobar si čisto 2400 dinara
- sledeći dan stavljaš samo to što si dobar 2400 din opet na dva igrača

Mogući scenariji:

1. Padneš prvi dan, puko si 1000 dinara
2. Prodješ prvi, a padneš drugi dan, puko si 1000 dinara
3. Prodješ i prvi i drugi dan, dobar si 8200 dinara

Rezime, 2 dana zaredom pokrivaju od 8 do 16 dana neuspelih da povežeš dva zaredom.

Koliko lako izgleda ovo kad Dio sad napiše

U tome je čar kladionice. Generalno mislim da volim kladionicu više nego što bi trebalo, i to je počelo da me plaši. A ovo za kvotu 2 sam igrao, došao do osam, i nisam hteo dalje, (tad bar) nikako nisam mogao da vidim sebe da ulažem fazon 16k ili 32k na kvotu 2.

A i pitanje je dal bi imao muda da stavis 100 soma na kvotu 2. Osim ako nisi dekiaod, on stavlja po par miliona svakodnevno.

Ako nemaš muda za 100 soma na kvotu 2, ne moraš, samo odrediš da ti je cilj npr. 128k (npr.) koji hoćeš da dostigneš, tad ti treba 7 puta.

EDIT: Ovo Peđino isto valja. S tim što ja nisam za NBA igrače, ali to pričam u svoje ime.

E, bravo Predraže mađijo, ovo mi se više sviđa. Zahvaljujem.
I da, da ponovim, ne mislim baš svaki dan igrati, nego kad je dobra ponuda, nekad možda i singlati, šta znam...

I još jedno sporcko pitanje. Hoće li sad igračima u NBA opadati broj poena po meču, kako se približava plejof? Ono, borba za plejof, čvršća košarka itd.

Како то мислиш не играти сваки дан ?

Неће се сигурно смањивати, штавише неке ће и бити веће јер ће кључни играчи имати више минута. Џејмсу је прошле године била 38 граница чини ми се у једном тренутку.

Haha, ovaj način ne igrati svaki dan, normalnih tiketa će biti svaki dan.

Aha, ima smisla... Mada, nisam baš ljubitelj igranja na Džejmsa, Karija itd. Više bih volio npr. Rendolfa što predlažu za večeras...

Na onoj stranici na fejsu predlažu i Hauarda preko 14.5. To mi je sumnjivo.

Lol ja kad igram recimo ovaj moj sistem, pocnem sa recimo 4k i polako. Kad dodjem do stadiuma da uplacujem po 7-8k na tiket, a pre toga sam vec puko fazon 5 komada, razmiljam da pucam samo tih 4000 pocetnih. Mnogo je lakse tako a i realno je razmisljanje.
Hocu da kazem, da i ako dodjes do 100k da istavis na kvotu 2, i da padnes, puko si samo pocetnih 1000. Jer ovih 100k nisu tvoje pare jbg.

Papite, jesi li i dalje onako uspešan sa fibonačijem ili si se i ukopao koji put?

Bezbroj puta dizao po 2-3k kad mi je trebalo za neke sitnice. Platio upis 6k, kupio tastaturu i misa za 3k, bezbroj pljeskavica i zajebancija... Jednom sam se srusio sa 25k na 0.

Evo ga danasnji recimo. Nisam bio za kompom, pa sam na brzinu sklopio... Nisam naguro na 3.5 koliko uglavnom jurim.
http://i.imgur.com/vdWKzP0.png

Vadjenju nikad kraja.

http://i.imgur.com/q0sIUns.jpg

Deky reci kako jebe ajfon lol skoro ko lumia

hahaha jebeni turci...oni koji su jurili ovu utakmicu prelaz sigurno nisu igrali 1-2 jebeno nego kontra

Jer ovih 100k nisu tvoje pare jbg.

Твоје су чим легну на рачун. Али да, разумем шта хоћеш да кажеш.... Крвав је то лебац. Најјаче ми било кад се хајповао онај метод да се јури квота 1.3 и уплаћују добици заредом, фазон 15 везаних и имаш много пара, зависно од почетне, и неки нису могли да макну са првог корака лололо

e sad samo ovako na sitno rokati, da se obogatimo ko ljudi

http://www.upslike.net/imgdb/Untitled-91c12b.png

Daj bre ovo je sramota

Hahaha
Nije da je grunuo 100 evra jbg