Prijava

Biće ga sramota te lude i ružne glave kad CR7 bude punio njega i dečke

Šta sve neće uraditi da dokaže kako nije Srbin.

Nije ljaljan brt osmina finala je lozenje boli ga kurac ima da izadju na teren i da kidaju,vuku, udaraju, biju da pobede. Rispekt za to.

Kroacija - Portugalija 0:2

Verovatno ce ih jebati maneken i cigance nani ali loze se jebe im se

Mi da smo u 1/8 posle pobede nad spancima ja bi igrao go na sanku

ima da izadju na teren i da kidaju,vuku, udaraju, biju da pobede. Rispekt za to.

To i jeste za poštovanje, al' frizura mu je idiotska bez obzira na sve.

Reko bih to i da su naši u toj situaciji.

Ja ti kazem ja bi bio jos veci imbecil

koliko god bih ja voljela da pobijedimo danas, bojim se da ćemo popušiti ali onak brutalno....
uvijek mi to tako.....
a najviše od svega mrzim, kad nešta dobro napravimo...onda sereeeemoooo katastrofa... kao da nitko do sada nikad nije pobijedio Španjolsku...pfffff...

Komad smaras poprilicno

autorka komad pušite ga večeras.
ponela vas je prevelika euforija

Ne verujem da bi stavio ocila ili orla ili trobojku na glavu, mada mi je ta slika u glavi sad i smejem se ko kreten

ignoriraj me maco.....

Komad, i ja cenim da ćete popušiti brutalno večeras :))

Izvinite zbog persiranja, ipak ste dama u godinama.

A stavio bi sto ne bi boli me kurac jos kad bi metno gol pa svi da mi ljube glavudzu sta xd

Ja po ko zna koji put kažem, Hrvati su dobri i zaslužuju četvrtinu finala ali Španiju nijesu dobili jer su bolje igrali od Španaca nego jer su Španci dozvolili sebi ogroman luksuz da se zajebaju na svojoj polovini terena iz više navrata...

Inače, mislim da su za nijansu jači od Portugala i da bolje igraju pod pritiskom od Portugalaca koji ako ne daju gol u prvom poluvremenu nemaju šta da traže u ovoj utakmici... možda produžetke da vataju ali tu tek sumnjam da će dati gol Hrvatima jer im je klupa bezze... penali naravno mogu otići u bilo kom pravcu.

Ovo sam vam inače tačno prognozirao za Poljake lol. Rekoh ja ili 1:0 za poljsku ili 1:1 i produžeci + penali.

Sad će Vels da dobije 2:0 u regularnom toku.
A Hrvati ili 2:0 ili 1:1 pa da dobiju na produžetke.

Ma popalio se naduvenko manakenski dace im dva komada veceras i nani jedan