Prijava

Tipsarević i Nolo valjda trenirali u TK Partizanu a navijaju za CZ, a Troicki trenirao u TK Crvena Zvezda, a navija za Partizan

Tj za Noloa i Trokija znam da je tako, za Tipsara nisam siguran.

Dobar deo vas još nije skapirao da momka boli kurac da vam izbija iz frižidera svaki dan, već da to rade nekakvi izgovori za novinare.

Papete brate shvati da su sve to stvari koje dolaze iz marketinških agencija.

Marketinske agencije koje on placa, tako da se moze reci da mu je barem malo stalo da se predstavi sto bolje narodu.

Moje misljenje je da ce Srki da se baci u politiku cim ovaj zavrsi karijeru. Zato im je i toliko vazno da budu uvek sto pozitivnije prikazani.

Slika govori vise od hiljadu reci Djoto.

Bomb, je l ovo u sredini gospođa Švajnštajger devojačko Ivanović?

Moje misljenje je da ce Srki da se baci u politiku cim ovaj zavrsi karijeru. Zato im je i toliko vazno da budu uvek sto pozitivnije prikazani.

Srđana niko živ ne može da prikaže u pozitivnom svetlu.

Jeste brt

too long didn't read

Bitno je da je Djovak prikazan pozitivno, a Srki ce da komanduje iz pozadine kao i do sada i da trpa pare u dzep.

Kako se zove Đovak kada pušta muziku na sedeljci u svojoj vili u Monte Karlu?

DJ Ovak.

:seltik smajli:

kako se zove đoka bez oka
đ

a Srki ce da komanduje iz pozadine kao i do sada i da trpa pare u dzep.

Za ovo grešiš i ti i svi drugi koji tripuju da je kesa sa lovom kod Srđana. Pazi da nije, Đoković možda deluje mutav ovako, ali nije blesav da 100 milki da ćaletu i posle traži džeparac. Ako naravno misliš na te pare.

Kako se zove Joca bez oca?

Joca sa samohranom majkom

džDDDDDDDDDDDDD

odlučite se je l' đovak mutav ili inteligentni manipulator koji će osvojiti srbiju.

Ja sam napisao da samo deluje mutav. Doduše ne mislim ni da je nekakav manipulator. Sve više imam utisak da je samo po sredi standardi srpski sport pljuvanja po svakom ko se malo izdigne iz proseka.

Za dzeparac je malo preuvelicano, ali mislim da ipak Srki ima najvise uticaja na to gde i kako se pare trose. Tipa ''ti samo treniraj, nemoj da se opterecujes sa novcem.. Prepusti meni da ulazem, da se vrti lova''
Inace mislim i na te pare, ali i na pare koje ce kasnije da ugrabe preko politike. Eventualno.

Vidiš ja ne mislim da Srđan tu više ima uticaja. Nekada jeste, ali od kako je usrao sponzorski ugovor Novaku sa Adidasom, ispao je iz priče da upravlja novcem svog sina.

Dođosmo do toga da Đovak daje džeparac Srkiju?

A šta mislite, kada Srki pred rodbinom hvali Đovaka, je l' Đovak pocrveni i kaže Srkiju da ga ne blamira?

Gonzo zaista si dobro obavesten, cudi me onda kako Zurnal proda 246 primeraka dnevno.

Do koje godine je Srki tukao Đovaka?