Prijava

A taman mislio do jaja imam 105 i sad barnjani i spanulis me dobace do 140 i u ovakvom kolu malo smanjim razliku. Sad mora spanulis 40 indeks jbg ajmo celavi doktore

Pa evo sad mu izasao krstic pored imena na fantaziju jebem li mu bre mamu vise jebe me ko volinu

Meni su svi završili čini mi se, fala bogu, kakvo kolo, najskuplji igrač mi nije igrao, Plajs bi sa indeksom -11 imao maksimalan rast i ni on naravno nije igrao, eto vama koji imate Barnjanija još nedaća :)

Kod mene 130 bez ove dvojice najpopularnijih, tea i plajsa, i imam još dvojicu koji mogu zajedno do 50, ako baš ne zaseru. Lengford i spanulis naravno. Moglo je ovo da bude 220+ kolo, jbg sad, i ovo je solidno s obzirom na okolnosti.

Mogao je plajs da udje makar na 5 sekundi mamu mu jebem

Radmilo ti si pokidao. Spanulis lepo ide u minus moram priznati

120 u ovakvom kolu bez tea, i ostali barnjani i spanulis, jebem li im decu da im jebem

ako nista, bar sam zaradio 30 kredita

Solidno sam urekao obojicu, haha, za sad u minusu mislim i jedan i drugi.

Birc je gospodar otpadaka

Obojica u minusu, da. Evo spanulis na nuli

Voleo bih da se lengford povredi priznajem to

Gospodar, sad će spanulis da carini loptu da bi pokazao ko je tu gazda, idu na 25+ obojica :)

Bredli Vonamejker trenutni indeks -11, prejebao i lazića, haha.

I Dangubića, majstor imao -9 u ovom kolu, jbg, imao veću minutažu, verujem da on to može češće, ali ne pružaju mu priliku.

Dangubic kad bi igrao po 30min ko neki mogao bi i do -30 cenim

Sad ce dionisijo sa dodje da brani svog valjevca...

A on meni stvarno deluje kao neko ko bi mogao da bude sasvim solidan igrač, popravio šut, solidne fizikalije, solidna odbrana, ali nekako je, ne znam, metiljav, sav nikakav

Debil je u glavu ako se ja pitam

Šta rade klejburnu ovi iz baskonije, mislim da je 4 rampe popio, haha, dobro možda i 3, ne znam, ali svejedno, usraše ga, i on je u nekom debelom minusu, ako nastave ovako zaplakaće momak do kraja. Umalo da ga uzmem za ovo kolo, sad mi je i spanulis dobar sa ovom prosečnom partijom.

Edit: 4 rampe ipak i -4 indeks, haha, i 120 će biti odličan rezultat za ovo kolo xd