Prijava

čekaj da napravi neko sranje, da sve bude po peesu, pa bači ključ

Lukac pa jedino ako je Soroš kupio sajt pa me banuj u skladu sa novom politikom. Napiši govor mržnje kao razlog bana

Ne znam ti ja ko je Soroš lel xD Banovaću te za ozbiljnije nešto, šta ovo, ništa.
Soče, 'vako da ga frknem?
https://i.makeagif.com/media/7-23-2015/4XBjMf.gif

ahhahahahaha kosmo
Ne mozes me banovati ali me mozes javno posramiti

хахахаха сокодзове

ahhahahahaha kosmo
Ne mozes me banovati ali me mozes javno posramiti

pa ja svaki put suzu pustim kad vidim da si tu

ovo nije prvi put da kosmopolita radi ove stvari kao sa maestrom, posto je i za mene pricala bohoru kako je ja neprekidno muvam kako pokusavam nesto sa njom, kako joj se uvlacim i sve, a samo sam pokusavao da budem fin, al ocigledno je nekim zenama fin = oce picke, sigurno misli da sam najlepsa zena na svetu...pa je onda njen bohor pokusavao to da iskoristi da me javno ponizava kao ti muvas kosmopolitu, a ona se pali na mene ha ha ha

Godinama sam po svim mogućim portalima politizovao a otkad je tek od skoro počela da me boli kita za to mnogo mi je bolje. Šta imam tu koji kurac da komentarišem bilo šta kad se i tako ništa ne menja, ni na šta ne utičeš a uz to i deluješ kao neka dokona babuskara. Šta, što će mi biti kao lakše ako se istresem na netu i serem po Vučiću koji je uglavio bulju i lako može biti novi Milo dok internet seratori piskaraju. To svako prođe kroz tu neku fazu, sa nekih 15-20 si kao neki veliki patriota, svima jebeš majku, onda sa nekih 20-25 prelaziš u "dokona babetina mod" i na kraju to manje više odjebeš i posvetiš se bitnijim stvarima.

izvinjavam se za ovo nepostovanje starije dame i autoriteta, bilo je jace od mene.

Moze ban.

plus sto maestro moze da trazi ban za nju sad, jer je najstroze zabranjeno iznositi detalje pvt na forum, za to se uvek debelo banovalo ovde

Pezos ima najveći kurac na sajtu što dovodi do povremenog kočenja hostinga i prekida u radu.

Sir kan je sansajn za sirotinju. Pozdrav bratu mom bijeljinskom

maestro, jel se ljutiš što sam objavila ovo?
pezose, tvoj pvt nisam slala, boh direktno čitao

širkan nije iz bijeljine

mislim da je mislio na pezosa u tom postu

tačno sam znala da je semberac

zašto je to loše?