Prijava

Sansajn je iz Bijeljine a ovaj je iz Prijedora a Pezos je iz Petrovaradina. Sta nije jasno?

Ne ljutim se taman posla, volim se nasaliti i na svoj racun

Tj primiti salu sto se kaze

Pesose ja se ne bi salio sa covekom koji ima pristup tvom MUVANJU moderatorke jedne

a ja sa covekom koji ima printove kako se bljutavo udvaras KP

Ajde da ga merimo onda ok

Hahaha dajte printove obojica da se ismijemo malo

Ma nema printova tj on nema ja imam
Jednom sam rekao da je Komercijalni predah prosek picka i da joj je sestra bolja i on se smrtno uvredio jer ako je Novosadjanka mora biti prepicka ha ha
A predronjava je riba i ima nekod decka ti ono nisi video plus je to odbojno

Dajte decka da vidim dal bi ga jebo

hahaha bohore poslednji put te upozoravam da prekines da govoris ovako kad i sam znas da si pokusavao da je muvas i da si dobio metlu i da si od onda poceo da govoris da je dronjava xd

plus, devojka moze da prica ko sta oce, lepa je ko slika, nebitno kakav joj je decko, kako se ponasa ili sta vec, fizicki je jako lepa...ako za nju i sestru govoris da su prosecne, kako te onda nije blam da za neke ribe sa kojima imas neke kontakte i koje te nisu ispalile pricas kako su neki ideali lepote i andjeli i sve, a svi redom vide da su ispod proseka samo niko nece nista da kaze...
ko sto si nedavno na onom cetu okacio neku tvoju ribu zgoljavu, ko lizalica izgleda ima glavu dvostruko vecu od shomijeve plus neka bezvezna faca i kao evo vidite ovu salje mi poruke oce nesto sa mnom pogledajte je kakva riba juu..kao ma andjeo je i jos ubedjuje sve kako je andjeo kao da svi ne vidimo da je jeziva...

i onda dodjes o kp pricas ko da je neko smece od ribe hahah kolko nerealno, samo zato sto ta kp nije bila sajtusa i nije gutala bljutave komplimente i delila metle onda je prosek i nikakva

Nije gutala komplimente gutala je kurac Dekiaoda axaxaxax

A na četu pred vama bacala spiku ju prostak axax
Ne, nije sajtuša

Fina pickica je kp ako cita ovo nek zna da bi je jebo sasvim solidno pozdrav malena javi se ne smetaju ni kondilomi ako imas

Ne pale kod nje komplimenti brt ona je iznad toga XD

Njen gubitak onda jbg xd

Jebo bih opet obe nije problem.

Kad je umodovan zelen kurac? U vezi teme, hazarski jevreji nas jebu i Borhan Tadići seme mu jebem rđom kapo ko ne došao na boj na Kosovo

Juče umodovan deki, treba nešto?

brate,jel to neki uspeh?