Prijava

U to da je Vuk Jeremić išao na Maksimir da se bije verujem manje nego u to da se Radulović vratio iz Amerike jer su deca počela da mu zaboravljaju srpski

A sa bombašem se slažem, iako je opoziconi degenerik, da cigani prave onako klasično lažovsko srpski famu od tog Maksimira.

Pa dolazila je i Torcida u Beograd, mislim šta, bila je zajednička država, znali su da neće poginuti ako odu, da je tu policija zajedničke države u kojoj su većina brkati zadrigli krajiški Srbi.

Kad pogledaš pet sekundi tog klipa sa Maksimira i vidiš prvu pandursku njušku Stevanovog pranđeda, postane ti jasno da si bio Hrvat uzeo bi pušku i otišao sam na front

2012. Тома и Тадић су имали по 25% а Дачић 15%, тако да га не треба отписивати сад. Мада се надам да су од 2012. до данас поцкрали ти пензионери који су гласали за њега

To što je neko crko ne znači da nema pravo glasa.

http://i.imgur.com/rAJlw4z.png
Khm, ovaj broj pregleda u emisiji gde je objavio da će biti predsednički kandidat? Slučajnost? Ne bih reko.. Mislite o tome..

Šešelj osvaja glat ako se ne umeša strani faktor i ne investira par miliona eura i obmane ionako preglupo i amorfno biračko telo u Srbiji.

Haha sad nema Slobe, ako dobije kome će da proda izbore po treći put?

Ako i proda ovaj put ćemo znati da su pare otišle na lečenje tako da nije greh.
Jebati ga, od svih govana jedino je još Šešelj iskreni srpski patriota i srce bi mi bilo na mestu da pobedi

najkrvavije mi je bilo kada je izjavio da ako se Nikolić opet kandiduje da će to biti na nivou Šećerovskog hahahahha

Haha
Š E Ć E R O V S K I
E
Ć
E
R
O
V
S
K
I

_ _G _______S
_V O JISLAV Š E Š ELJ
_ _V_______ R
_ _N_______ A
_ _O_______ T
___________ O
___________ R

_____T_____
______O__A
_______M
______O__A
_____L
____P
___I
__D

brt, evo pravog sajta za tebe

dostajebilo.rs

žao mi je, ali ja nisam dukatlija

Seselj do pobede

Građani osećaju napredak, primanja su povećana, a osim toga Srbija je nikada bliža vratima EU. Stoga će moj glas otići SNS-u.

Већ почела изборна кампања :D
www.youtube.com/watch?v=b23Mj46aE9M