Prijava

Trenutno stanje na racunima za Gagino lecenje.
Poslednja dva dana je uplaceno 8.500 dinara tako da je trenutno stanje
Tekuci 56.800
Paypal 99e i 8 usd
Skrill 31e

Ko moze neka pomogne.
Dopunio sam pocetni tekst na ovoj temi sa par dokumenata.
HVALA SVIMA NA PODRSCI.

Prevuci pare sa skrilla, nešto sam načuo da će da ga ukidaju za Srbiju sutra (slali su mail sa obavještenjem)

Povukao, jos jednom hvala za informaciju. Da nisi cuo zasto ukidaju.

Ukidaju u svim non-EU zemljama. Valjda ih jebu za poreze i konverziju.

Nešo, ne moraš da brineš, samo su ukinuli izdavanje novih masterkartica koju verovatno ni ne koristiš, a i ako koristiš, možeš da je koristiš do datuma koji piše na njoj.

Skril nalog će da nastavi da ti radi, možeš uredno da nastaviš da primaš pare u nadolazećim mesecima i da ih povlačiš u banku.

I nemoj da javljaš kad se skupi 4500, za slučaj da bude trebala još jedna tura lečenja, pošto svaki put kad startuješ novo skupljanje, gubiš zalet koji je imalo prethodno skupljanje, nego izađi makar na devet hiljada, pa ćeš lako preusmeriti ako ne bude potrebe za novim krugom lečenja.

Ovog puta nema stajanja. Nije potrebna samo jedna vec bar sest, a posle trece se prave kontrolni snimci da se vidi kako terapija deluje.
Za prvu imam, minimalno mi treba jos dve, a ako Bog da i Yondelis stavi bolest pod kontrolu, a zatim i krene regresija bolesti trebace jos ko zna koliko doza.
Danas sam bio u Vladi i Ministarstvu zdravlja i podneo molbu da taj lek odobre za lecenje pacijenata na Onkologiji.
Danas cu pokrenuti i online peticiju da se taj lek odobri i u Srbiji za lecenje bolesnika pa i moje Gage.
Objavicu ovde kada peticija bude gotova.
Za sve vukajlijase.
Delite ovu temu gde god mozete.
Potrebna mi je pomoc oko sirenja akcije.
Svako ko moze neka se ukljuci. Ja sada nemam puno vremena jer sam uglavnom pored Dragane.
Pozovite vase prijatelje da pomognu.
Svaka uplata nas vodi do toga da Gaga, moj borac zivi jos dugo.
Znajte da vas sve volim kao bracu.

http://www.peticije24.com/signatures/yondelis_za_draganu_belobrdjanin_i_sve_kojima_je_potreban/
Molim vas. Dva minuta da se popuni peticija i eventualno neka stampa objavi i da se izvrsi neki pritisak na vladu da se Yondelis prima o trosku RFZO.
Za moju Gagu i sve obolele od sarkoma.
MOLIM VAS.
OBAVESTITE SVE KOJE ZNATE DA POTPISU I EVENTUALNO POMOGNU FINANSIJSKI DA SKUPIM BAR ZA DRUGI YONDELIS JER OVO I AKO BUDE NECE BAS BRZO. TREBA NA HILJADE POTPISA.
Sirite dalje, gde god mozete.
MOLIM VAS.

Нешо, стави неки опис, да знају људи шта је циљ. Коме се упућује захтев, шта је Јонделис, колико кошта...

Stevane, imas sve u prvom postu.
Yondelis je citostatik koji se koristi za obolele od sarkoma i metastatskih promena od sarkoma i najnoviji je lek koji je pokazao odlicne rezultate.
Jedina sansa za Gagu je upravo Yondelis.
Pozdrav i sve najbolje ti zelim.

Danas od uplata 8 e preko paypala.
Stanje
Tekuci 56.800
Paypal 107e i 8 usd
Skrill 31e

Pomozite mi da sirim ovaj apel. Ne mogu sam.
Linkujte prvu stranicu ove teme gde god mozete.
Ne morate da pitate nista. Samo linkujte gde ljudi citaju.
FB, tviter,instagram, gde god se setite.
Pozdrav svima.

Puno bi pomogli Gagi ako bi svako na svom FB profilu i grupama gde je clan podelio ovaj post sa FB.

https://www.facebook.com/NesaDeBeli/posts/10210772051966430

Hvala od srca vukajlijasu D.M. na uplati od 100 usd.
Druze, rasplalao si me porukom na paypalu.
Veliki pozdrav od mene, a jos veci od Dragane.

Danas jo dve uplate po 1000 dinara.
Trenutno stanje je

Tekuci 58.800
Paypal 107e i 108 usd
Skrill 31e

Hvala svima na upacenom novcu.
Ko moze neka uplati samo onoliko da mu yo ne predstavlja opterecenje za zivot.
Pozdrav svima i sve vam najbolje zelimo.

Nešo izvinjavam se što kasnim.
Uplatio sam danas, kao i do sad, u skladu sa mogućnostima. Da što pre skupite potreban novac!

Nisi zakasnio druze. Dace dobri gospod Bog da bude sve skupljeno na vreme.
Ja sad vodim borbu da ako je moguce ovde prima Yondelis i tako ustedim na perifernim troskovima za snimanja, davanje HT, analize krvi itd.
Pozdrav tebi i svima koji nas podrzavaju sa zeljom da nikad, ali nikad ne saznate koliko je ova borba iscrpljujuca i psihicki teska.