Prijava

Pročitao sam. Ja sam ti k'o onaj hejter na fejsu koji se učlanjuje u grupu samo da bi pljuvao. :D

pušim već 16 godina, trenutno pušim konstatno 2 pakle dnevno, a nekad i više, manje nikad, zadnjih 5 godina pušim vinston. Inače smatram da je duvan najlekovitija biljka koja postoji na našoj planeti, posle marihuane(mada je ne trošim), tako da me boli kurac šta pišu na kutijama od cigara, nikad nisam pokušao da batalim pušenje, da li ću-verovatno ne. Uz kafu, ispušim minimum 3 cigarete, uz alkohol, mislim da ih ne gasim, posle jela obavezno(ponekad jedem samo da bi mi bolje legla cigara), kad izadjem iz kuće obavezno, dok serem obavezno, na poslu svakih desetak minuta...

ponekad jedem samo da bi mi bolje legla cigara

Ha, i ja! :)

Па бивши пушач. Ал знам шта је дуван, па стога...

Само у почетку сам палио упаљачем са плином. После тога, искључиво шибицама или зипом. Ово прво је боље за укус, друго је шмекерскије. Једном приликом сам пушио домаћи непрскани дуван из Херцеговине, лулом. Упоредити то са оловним папиром и xyz мириса и додатака у данашњим пљуга је илузорно. А и сама промена марке, макар и на пра пљуга је доносила грлобољу. Пушио сам увозни лаки 100ѕ, а кад су ови наши почели да праве лутао сам, док нисам кренуо да пушим камел, онај нови, natural flavour.

Evo, po meni, najvažnije informacije o pušenju:

KOPIRANO IZ VIKIPEDIJE:

"Smokers often report that cigarettes help relieve feelings of stress. However, the stress levels of adult smokers are slightly higher than those of nonsmokers, adolescent smokers report increasing levels of stress as they develop regular patterns of smoking, and smoking cessation leads to reduced stress. Far from acting as an aid for mood control, nicotine dependency seems to exacerbate stress. This is confirmed in the daily mood patterns described by smokers, with normal moods during smoking and worsening moods between cigarettes. Thus, the apparent relaxant effect of smoking only reflects the reversal of the tension and irritability that develop during nicotine depletion. Dependent smokers need nicotine to remain feeling normal.39"

Toliko o pušačkom "meraku" i o tome kako cigarete opuštaju i popravljaju raspoloženje.

Pušim samo posle seksa. Zato sam ovako zdrav.

Pušenje ubija. Pušenje u tudnoći škodi razvoju djeteta.
Fala Bogu sto nisam zena.

Jovičiću, je l' si pročitao prvi post? Ćeš da ti spelujem?

pusim kad se alkoholisem...banja...

Ma izvini, ne uzimaj za zlo, Gambi.

Opušteno Jovičiću, samo znaš... Ne zanimaju nas te statistike i ta čuda-muda. :)

Pušim s vremena na vreme, u proseku jednom mesečno i tad ubijem pola pakle. Situacije variraju, ili sam super raspoložena, ili sam maksimalno nadrkana, ili je neka teška bleja s društvom. Ali jednom mesečno mi eto tako dođe. Mogla bih bez toga komotno, ali ne vidim čemu. Desetak puta godišnje neće da me ubije, bar ne u skorije vreme tako da...
Pušim marlboro gold 100s.

Pusenje ubija duvanski dim.

Prestajao sam bar 20 puta, 3puta po pola godine, najkrace mi je 10ak dana.
Kad mi se ne pusi, ja ne pusim, i to potraje nekad, i onda iz cista mira odem i kupim kutiju cigara i zapalim. Razumijem da ljudi ne zele da prestanu da puse al ne razumijem kako oni koji hoce da prestanu ne mogu.
Iako sam pusac, mislim da treba da postoje odvojeni dijelovi za nepusace, jer ne mora svako da se gusi u tudjem dimu.

Od cigara pusim Drinu, sarajevsku, kad nemam vremena da rolam cigare.
Duvan mi je mnogo bolji i svako vracanje sa duvana na cigare je veliko sranje. I manje pusim kad pusim duvan.

Kad neko pomene joint i med :DDDDD

pocela i svidja mi se :)

ja pusim od svoje..... dal 13. ili 14. godine ( pricamo o aktivnom pusenju ), kao mali sam prvu ( samostalnu cigaru ) popusio sa 3-4 godine ( rekla mi mama tako da ne lazem osim ako mi nije data lazna informacija ).... anyways.... ja sam po prirodi veoma nervozan, ne mogu da sedim na jednom mestu, moram nesto da radim inace ce sagovornik da se naljuti sto ne obracam paznju na njih a ja stvarno ne mogu... moram nesto da radim dodatno... a s obzirom da sam na kompu bas bas dugo, pus pauza na terasi ( ne zagadjujem clanove porodice, tako da ne mogu nista da mi kazu, -20 stepeni, neka je idem na terasu ) mi dobro dodju kao mini pauza od kompa, kako za oci tako i za cula...

Davidoff Gold my weapon of choice :)

a da dodam... kao sto je vec receno, svi cemo da umremo kad tad, ako nesto prija, prija i tu je kraj price, otkud ja znam dal cu da zivim tih dodatnih 5 godina... ako ne zivim onda nisam ziveo.... to me podseca na tuzbu industrije zabave protiv pirate bay-a. mi smo zbog vas izgubili gadzizilion dolara profita, nema veze sto vecina ljudi koji su skinuli fajlove sa pirate bay-a nikad ne bi ni kupili te filmove, igrice ili muziku....

Немојте да пушите, није здраво. Добија се рак плућа, и не мож да се дигне кита.

Pusac grebator.
Pusim kad neko ima.

Razlog zbog koga pušite? Šta vam se najviše svida u tome? Posle čega vam cigareta najviše prija? Da li više pušite u društvu kada ste sami? Jeste li razmišljali o bataljivanju? Možete li da zamislite alkohol i kafu bez cigareta? Koje cigarete pušite i zašto?

Razlog ne znam jer sam počeo vrlo rano. Sa 11 godina, tako da se više ne sećam. Verovatno sam tripovao da sam neki mangup sa cigarom.
Međutim toliko sam zavoleo cigaru, da to smatram najboljom odlukom u životu pa makar se raspao od njih.
Najviše prija uz 1. jutarnju kafu i tih par ujutru su mi neprejebive. Posle klope i uz alkohol idu odmah zatim. Posle seksa ne palim odmah cigaru, nego odem nešto da pojedem tako da je to opet cigara posle klope.
I dalje tvrdim da je cigara lepša od čokolade.
Nedavno sam probao da prestanem da pušim ali kada je Anderleht dao drugi gol i izjednačio na 2-2, odmah sam upalio cigaru. Nikad više neću prestati da pušim.