Prijava

Не тражим скидање минуса, само хоћу се банују аутори који ми констатно лупају минусе без читања. Написах две дефиниције, одмах по 2 минуса одједном. Да напишем и 5 дефиниција, добио бих 5 минуса од истих људи.

ЕДИТ: Пре неколико дана се десило исто. Кад сте ми одабрали дефиницију у року од неколико секунди сам добио два минуса на одабрану дефинцију и дефиницију писану пар дана пре тога. Немогуће је да неко у року од пар минута, прочита 70-80 дефиниција. Дакле, сумњам на одређене ауторе да улазе на мој профил и да лупају минусе шта год написао.

Neki nagli skok broja poena, je l' lajk il' čitanje?
EDIT: Hvala, Nato:)

Fendere, kako znas da su minusi od istih ljudi? Pregledala sam ocene ka tebi u poslednjih par dana i nema niceg sumnjivog.

ОК. Неколико пута десило да одједном добијем по 2 минуса, у размаку од неколико секунди на различите дефиниције, и то док сам био на сајту, док сам коментарисао своје и туђе дефиниције, па ми је било чудно. Ако ти кажеш да је све у реду, онда добро.

Prijavljujem hejt na svoje definicije pre par sati sam imao 83 poena sada imam 70.

ako nastaviš da dolaziš na zvezdine teme
ode ti u minus

Nema hejta, možda je Director u pravu ovaj put.

Hejta ne moze ni biti jer ima manje od 10 definicija
Upozoravam brusa da kao clan vlasti ne krsi ustav i pravila sajta

Samim tim sto je prekrsio pravila i neosnovano prijavljivao hejt mislim da je zasluzio ban upozorenja od tri dana

Zovite me toma fila

Vidim prpa,jer sam prijavio opadanje rejtinga na svojim defkama...a pojedine stvari su mi ukazivale da mi par ljudi namerno hejtuje da bi me izbacili sa foruma. Izvinjavam se ako sam pogrešio,dešava se,ljudski je.

ne sviraj pseto, nikad nisam banovao za takve gluposti, sad zna za ubuduće

Vidim prpa,jer sam prijavio opadanje rejtinga na svojim defkama...a pojedine stvari su mi ukazivale da mi par ljudi namerno hejtuje da bi me izbacili sa foruma. Izvinjavam se ako sam pogrešio,dešava se,ljudski je.

da, prpa. Zato sam javno napisao da idem da te citam i ostavljao ti komentare u kojima pise da ti dajem minus hahahhaha

ne sviraj pseto, nikad nisam banovao za takve gluposti, sad zna za ubuduće

da li mislis da bih ozbiljno trazio bilo ciji ban?

Otkud znam, otkako si polomio onu banderu više ne smem da verujem dok te ne sretnem negde lično i utvrdim činjenice :)

Pa lepsi sam sada brate!

Zar je to bilo moguće uopšte?

daj de je
polomljena

Zar je to bilo moguće uopšte?

Hehe evo ga mili moj :*

pre nekih 15ak sati zbir glasova za defke=83, sada je =66....cenim da nije hejt ali mi je čudno da sam na jednom dobio ovoliko minusa i da ako je psetu i još nekima lakše:BANUJTE MLEČNOG DA SE PIČKOPAĆENIČKI HEJTERI OD YVEYDAŠA NE BI KOLEKTIVNO POSAMOJEBALI!!!: