Prijava

Не него некакве Пинг чини ми се, то друг купио, тј брат му 14 еура ваљда, а такве су сад 12 еура, морам купит' једне, нека стоје ето, чисто да их имам, ваљаће :)
Али су све што си рекао, очајног су квалитета, одма' се види али раде поса', ко их јебе :)

Не'ам ја пара за Еверласт и тако то, не бавим се боксом (јако ми је жао то) па ми нису од неке користи много квалитетне, али свакако ми је драже да су мање јер како и ти рече, није фора да набијеш на фацу и да спаваш, него мрдај мало, момче, иначе пуче :)

Ја купио ђевојки огромну Прајдову рукавицу, смијешна је, али је одлично урађена, чак може и рука у њу да се стави, све као оригинал :)

Malopre one crvene definitivno ispustise svoju kinesku dusu, probili mi prsti napred a rascepile se sa strane. Nema veze, taman su se bile usmrdele preko svake mere...:)
Inace ja ih posle treninga uvek zavrnem i ostavim da se suse, ali smrad rukavica, tj. ruku posle koriscenja klupskih je nesto posebno.
Nego posto je ovo tema o boksu da okacim nekoliko omiljenih nokauta, uz komentar u stilu Memedovica.

Prvo Mighty Mo protiv Fransoa Bote. Ja sam bio spreman da se kladim da ce Bota koji je zaista boksercina da ga slozi kao metar drva, ali Mo ga je tako razvalio i zauvek stekao moje simpatije, iako je danas uglavnom bezveznjak. Tipican primer boksera nenaviknutog na drugacija pravila, on se spremao za kikove i njihove blokade, cak je i sam na pocetku bacio jedan, a Mo ga je lupao overhandom po seljacki sto bi ovoga bilo sramota i da proba. Overhand, ono sto sam ja probao prolazi najbolje kao kontra na prednju, nikako za otvaranje napada, i da bi imao snagu i punocu kako treba nadlanica na kraju udarca mora da ti bude okrenuta ka unutra, tj. na levo ako udaras desnom. Najbolje se vezba na maloj kruski okacenoj na makar pola metra kanapa. Oduvek sam zeleo da nekog zaista raspizdim tako.

http://www.youtube.com/watch?v=MUIFWQY0OJM

Boks je jedini borilački sport koji smatram umetnošču, ali zaista. Pokušavao sam u par navrata trenirati, ali sve je bilo neozbiljno. Elem, da ne serem (možda ću kasnije), najdraži momenti su mi: Foremanova pobeda nad Moorerom u 46-toj godini, razaranje Tysona od strane Evandera, Lewisov revanš protiv Rahmana i pobeda Joe Calzaghea nad Roy Jones Jr.-om.

Је ли могуће да је побиједио лика оверхендом у пм :))
Мислим да не би баш проша' добро са неким бољим боксером... Јебало мајку, замисли да оним смарачима Кличков ово ради, бранио би се и само гађа' контре и ето, рутински би пао, гарантујем, али не само њима...

U SMarko, Mo je najveci majstor overhenda kog sam video, tj. mnogo puta mu je to prolazilo. Nazalost uz dobar desni krose, nije imao neka druga oruzja. Samo je odjedanput izbledeo, mada nabavio je mladu novu zenu, oce to...:)

Jel gledaste bre K1 WGP u Zagrebu veceras? Ja gledao na OBN, i mal nisam batalio zbog reatrdiranih komentatora, nego pred polufinala ga ukinuse pederi, i ja posle za komp pa pogledam ko covek do kraja sa poljskim komentarom...
AAAAA POTURAK, HATALA POTURAK, ON CE SPASITI B i H, jebote covek je stvarno dobar borac, al ona dva majmuna mi ga ogadise da sam zeleo da ga neko izuje samo da ih cujem kako placu. I izu ga Londt, ali tad mi je vec nestalo OBN-a.
Inace turnir je bio JAKO los, i deluje mi kao farsa da Crocop postane sampion. Jedina dobra borba je bila Hari-Samedov. Jako cenim Mirka, ali ovo nije nacin da odes u istoriju kao K1 sampion.
Da ne govorimo da nije bilo, Schilta, Aertsa, Bonjaskog, Sponga, Sakija, i onog ludog Karaeva sta je s njim koji moj? Ben Edwards da je dosao uzeo bi ovo kao nista.
Uh kako su me iznervirali komentatori, jos je jedan neki borac kao (a nije ni Poturak ni Redzovic, znaci da je neki levak), a glup je kao kurac i bezobrazno-uvlakacki-pristrasan.
K1 je uvek bilo najbolje gledati na Japanskom...

Мени се само повраћа од величања Харија

Ne boj se i njega su velicali... Realno JESTE mnogo veliki talenat, al je jos vece govedo marokansko, (njih mrzim jos od 94), ali je dosta propo u zatvoru...
Za mene je jedan od najlepsih momenata sportskih, kada ga je Schilt spizdio u onu njegovu glavinu...:)

Тај рад.
Брате, мени је за дивљење оно кад је она сплачина од Чизоре пљунуо Владимира и онај није ни мрднуо, само је стајао, то је нешто што би ријетко ко урадио, али је то спортски.

А она смрадина је масу ствари урадила неспортски, као и ноћас кад је онога рокнуо у муда и зада' му два доста тешка ударца тада...

Klickovi su pravi sportisti koji ce otici u legendu, doktori nauka, a on je obican kreten , sto bi prljali ruke sa njim? Inace, ja ne volim njihov stil, al da je efikasan-jeste.
Znas, ja i volim taj sport bas zbog tog fer ponasanja, nista lepse nema nego cestitati protivniku ako je bio covek, pa sta god da si uradio. Ja sam uvek bio frapiran podrskom koju Hari dobija. Da mi je brat rodjeni, oterao bih ga u kurac da je uradio samo deo onoga sto je on uradio. Al sta da ocekujes od coveka koji u pauzama treninga valja drogu i uteruje dugove. Ono bre i Mirko pritrca i udari coveka na podu veceras?

Па не волим ни ја тај стил, они буквално смарају, али успијевају, јебига.

Јеси видио оног чини ми се Словенца и Кинеза кад су боксовали, кад се грљаху на почетак сваке рунде :))

Мене иритира та подршка, то како га сви цијене, како сви мисле да је он најбољи итд.
Он и иначе само насрће, што се кондиције тиче, видимо се, што се тиче примања удараца, видимо се исто... Волио бих да га видим против некога ко се не боји да му покаже зубе, ко неће ућ' препа'нут од њега у ринг...

Нисам гледа' све, само сам први дио гледа у пм :/

Da, oni ga bas preterase...:P Ali nema veze, lepo je za videti. Meni je to jako bitno da se forsira da bi ljudi shvatili da to nije sport za divljake i krimose, meni i Cerka trenira kikboks, i da se to omasovi i postane normalno. Onda bi manje i kriminala bilo, u to sam siguran.:)
E sad Hari (a ja ga BAS ne volim), jeste izuzetan. Visok, brz i talenat nema sta. Neznam koliko si ga pratio, sada nije nesto, ali on je imao oduvek tu fajtersku inteligenciju, ljudi treniraju godinama pa je ne steknu, jake udarce i rukom i nogom, ali brzina mu je uvek bila glavni adut, veliki covek, teskas, a brz ko odi od 70 kila.
A bili su ga mnogi, Graham mu polomio vilicu na cetiri mesta, Schilt ga spakovao ko metar drva, Overeem ga osasaveo, Leko ga je prvi nokautirao...
Schilt bi ga bio opet bez problema, a i Ghita bi bio dobar protivnik. Od svih boraca, najvise je napredovao u zadnje vreme.
I tebi iskljucili OBN?

Ма знам, гледао сам га, јес' таленат али поред тога он насрће много и превише, зато га је Шилт спакова' лагано...
Оверима је у реванш исто добио чини ми се...

Јок, него сам се нешто уста' са кауча, промувах се кроз кућу и одох у комшилук, заборавих :))

Klicko marioneta mora biti nokautiran!

jel ima prenosa, cale mi govori vec pola sata da jos nije pocelo....jel me troluje?

Evo počelo na b92, dosadni kličko će isto kao i uvek.

Ima na B92, valjda krecu da boksuju u pola 11.