Prijava

Radj proslo je vise od 10 meseci :)

Uzajmi od onog ortaka sto kuca na zvono hahaha

hahahah jebem ti, zaboravio sam na tu nenamernu skečinu

potrudiću se :3

Poštovani prijatelji, dobio sam novu spravu, te će ljubljeni Line 6 Toneport GX(POD Studio GX, kako su ga preimenovali sad) morati da napusti moj dom.

Evo ih braća zajedno.
http://i.imgur.com/DLquQQg.jpg

http://www.mitrosmusic.com/proizvod/4333-Line-6-POD-Studio-GX/

trines i po soma je u mitrosu, ja ću ga držati par dana ovde kao znak dobre volje za 60 evronovčanica, u to je uračunata moja bezgranična podrška koja se ne može izmeriti parama

Nemojte nubare biti i čukati muziku u računare, a da nemate nikakav interfejs. Godinama vam to pričam, čak i vi watch the sun go-ovi što isključivo midi arčite u abletonu bez snimanja živih instrumenata, učinite sebi uslugu i uđite u svet niskog kašnjenja zvuka

imam i originalnu kutiju ko se loži na originalne kutije

ajmo hladan konpir, eru ilijuvatar, mićko, eufrat, vo iz kupusa i ostali džordiji

i fender

EDIT: utvrdio sam bag sa točkićem jedan, u zadnjih nekoliko milimetara okreta utišava prvo levi kanal, pa onda desni, mada retko kad držim volume na tako niskoj glasnoći, pa jedva provalih, ide cena soma dinara niže zbog ovoga

Brt na ovakvu reklamu i ja bih kupio zaista.

Kupio bi govno da je
Daj Đigola

Jel to znaci da release date djigola - blizi se

Može li isplata u braći?

e, mislim da cu da kupim neku klasicnu (koncert) gitaru. jel ima neko neki predlog... kapiram da uzmem neku jamahu ili tako nesto jeftinije, jer mi nije tolko bitno sad da ima neki super kul zvuk, nego da mogu da vezbam na njoj za svoju dusu.

ono sto me zanima je, jel ima neke drasticne razlike ako se kupi npr obicna akusticna pa joj stavim najlonske zice, al i dalje mogu da nekad stavim obicne kad mi se digne kurac za to u poredjenju ako kupim neku iskljucivo klasicnu i samo za to moze da se koristi.
pretpostavljam da za prosecnog slusaoca i nema neke razlike u zvuku... osim sto je uzi vrat, al meni to ustvari kul.

pozdrav prijateljima iznad, ostanite u toku - i kupite moju spravu ;)))

celte, jesi Švajcarac il nisi, kupi Godin Multiac Nylon, mislim da je to sprava za tebe

a ako baš nećeš da kupiš to, onda ću da ti objasnim što da ne radiš ovo iznad što si zamislio

kako nema razlike u zvuku plastičnih i metalnih žica, celte, šta to kažeš?!

celte, jesi Švajcarac il nisi, kupi Godin Multiac Nylon, mislim da je to sprava za tebe

http://shop.musix.ch/de/Godin-ACS-SLIM-Nylon-NSG-Natural-Semi-Gloss.html

iz principa necu da kupim ovako nesto jer necu da budem jedan od onih matorih sto misle da umeju da sviraju samo zato jer imaju skup instrument

vido sam, kazu za werstern gitaru najlon manje nateze pa kao ne valja za vrat... to mi nema smisla, jer onda nemanje zica na gitari ne valja za vrat takodje, sto valjda nije slucaj.

jeste slučaj, žice i kad menjaš, bolje je da ih menjaš jednu po jednu, nego da skineš sve odjednom, oće nedostatak tenzije da iskrivi vrat. Jeste baš mala šansa da ćeš sjebati nešto značajno, al, recimo, par puta ostaviš gitaru bez žica i moraš da joj radiš nov setap. Verovatno ćeš morati i da turpijaš kobilicu za plasične žice koje su deblje.

Nego sam ja više protiv te akcije jer deluje ko montiranje niskoprofilnih guma na ladu nivu. Ide auto, prevozi ljude, samo za koji kurac...Nit će da zvuči ko što treba, nit će pod prstima da bude osećaj ko što treba.

A i zato što će klasična sa plastičnim žicama da te smori ako ne budeš svirao na njoj klasičnu muziku/flamenko/ljubazne aranžmane sa akordima i melodijom u isto vreme. Uglavnom ljudi nemaju strpljenja/znanja da uče tako nešto, pa batale. Zato ove sajber ozvučene tanke klasične gitare kao Godin jebu, svirljive su ko električne i preinteresantne pod prstima, pokupile najbolje od klasične, akustične i električne, baš onako sprava za sviruckanje po kući. Ne moraš Godina od dva soma evra da kupiš, al nek bude taj thinline nylon fazon, idi u radnju pa probaj. I ništa gore od low-low-end klasične ili akustične gitare, tu ne sme da se štedi jer ćeš da imaš neinspirativan komad drveta umesto gitare. Kupi, zajebavaj se, pa prodaj i kupi nešto novo, ne pravi frankenštajne.

Eric Clapton - Layla (acoustic)

celte, uzmi hohner 06, jeftino, dovoljno kvalitetno

A i zato što će klasična sa plastičnim žicama da te smori ako ne budeš svirao na njoj klasičnu muziku/flamenko/ljubazne aranžmane sa akordima i melodijom u isto vreme. Uglavnom ljudi nemaju strpljenja/znanja da uče tako nešto, pa batale.

pa ja bas to i volim da sviram, a ne ide bas na elektricnoj vise, plus mi rekla zena da ne zvucim vise ko neko kad lupa po zicanoj ogradi, pa ne smeta i kad se cuje ponesto :)

cenim da na ove mislis?
http://shop.musix.ch/de/Cort-ACC15F-NAT-Cutaway-Natural.html

e tako nekako, da ima ovaj usek za dohvatanje visokih pragova, ozvuku, i da je tanka

doduše, ima i tanje
http://www.zzounds.com/item--FEN0960326

mislim, ja bih se sigurno ubadao u pojačalce ili u komp preko nekog interfejsa(ovo govno što sam stavio da prodajem iznad), ne znam u kom si ti fazonu

Al, pazi, zajebi ovo kalkulisanje i preporučivanje preko interneta, treba ti sat vremena u radnji da isprobaš sve što bi moglo da te interesuje, garantujem životom da se nećeš razočarati u kupovinu ako probaš 7(slovima: sedam) različitih sprava, od ovih sajber, pa do hohnera što je tronožac iznad preporučio i izabereš koja ti najbolje leži. Ne znaš koja je gitara sranje dok ne probaš normalnu i ne znaš koja je dobra dok ne probaš sranje.

edit:
i ova takamine ima telo i vrat regularnih dimenzija, ja wrw ne bih uzeo pravu klasičnu gitaru, a ni ti mi ne deluješ da si u tom fazonu

i nemoj ko ja da tražiš u radnji takamajn, japanska je firma, čita se po vuku xD

ma znam, nego da znam sta da trazim u prodavnici, jbg.

muka mi sa prodavnicama jedino sto moram do ciriha da odem, ovde u badenu ima samo jedna koja prodaje sveredom osim gitara i jedna samo sa elektricnim, pa me mrzi, mora cekam subotu. ali cini se da cu tako...