Prijava

Svašta se piše po internetu to moram da se složim ali te niko ne tera da slepo veruješ u to šta se piše.Ova teorija za mene ispravna a neko drugi misli da je obična glupost.Moraš ipak sam da proceniš da li je to istina ili ne,na osnovu nekog iskustva ili zdravog razuma.Vole bih da čujem stručno mišljenje nekog studenta arheologije na ovu temu.Poz

А ти си живио у комптону па имаш искуства

Šta koji kurac arheologa hahahaha. Čekaju da umre neki rendom crnac i iskopaju ga kad istruli da mu broje pršljenove. Odavno nije bilo jače lobanje na forumu.

Indijana Džons i misterija nestalog pršljena.

Nmg da se mačujem sa debilima ovde na forumu kao što si ti Fađo...
Nisam trebao da se uopšte upuštam u raspravu ovakvog tipa sa vama debilima koji ne vidite dalje od vaseg kokošinjca.

Ne studiram arheologiju ali crnci jesu bas blizu majmunima nema tu sta

Izvini brt nije trebalo ništa da odgovaram ipak si ti ono superioran ono čitaš na internetu i živiš daleko od Kovina i tako to

Zasto si takav prema meni pa ja sam na tvojoj strani :(

Nisam tebi reko ps slučajno si uleteo

Znam brt xd a i nisam na tvojoj strani realno mislim da su crnci niza rasa

прва асоцијација на црнца ових дана ми је томас робинсон хаха

Има ли цигана у бечмену? Озб

Prekomplikivana je rasprava tog tipa za sajt šaljivog karaktera vukajlija. com. Jedini crnac da što ga znam bolje je propali fudbaler, oženio lokalnu kurvu što se svi ređali svojevremeno, tako da ima tu nečega ali ne verujem da je to zbog pršljena lol.

Ps nije mi bila namera da te uvredim izvini.
Video sam da na ovom jebenom forumu da nemaš osobu sa kojom bih mogao da pričam o nekoj malo ozbiljnijoj temi a da ta ista ne okrene sve na sprdnju i zajebanciju.Od mene toliko.pozz svima i laku noć.

Ne vredjam se ja nego kazi mi jel stvarno istina to za prsljen ako bi mogao malo oko toga...

прва асоцијација на црнца ових дана ми је томас робинсон хаха

Pa ajde kazi da naspram njega marko simonovic ne deluje kao magistar kosarke

a cek stanamsedogadja kako su bez tog prsljena skocniji, brzi itd, bas me zanima, zar im to ne bi trebao biti hendikep H1(-2,5) sec recimo na 1000m

Aooooo kocka na sve strane kako da se dekontaminiram

ti si bolestan od kocke svuda vidis kocku kocka do kocke kockica, pitanje je sasvim legitimno koja bi granica trebala biti za crnce bez prsljena na 100m 11,5sec manje lagano

A zasto mislis da je hendikep nemanje prsljena