3 fudbalera koji nikad ne koriste desnu nogu

Bullet2 2010-01-13 16:22:29 +0000

Barem ih ja nisam video.Njihovo korišćenje leve noge toliko ide u krajnost,da je nameštaju na levu čak i u situaciji kada je bolje odigrati desnom nogom!

1.Siniša Mihajlović
2.Robin van Persi
3.Šunsuke Nakamura

P.S:Ako se neko seti,nek ubaci još nekog u komentaru.

5
29 : 12
  1. Vidić, Žigić... :)

  2. Pa logično. Ljudi su levonogi. :) Arjen Roben, Floran Maluda, Patris Evra....svi levaci...ne shvatam.

  3. Dr.Neo Cortex

    Mislio sam da njihovo korišćenje leve noge toliko ide u krajnost da se nameštaju na levu nogu čak iako je u toj situaciji bolje odigrati desnom.Neki su pogrešno skontali.

  4. Ja te kontam...kao Bekam i desna noga...ako ne može da se namesti na desnu, neće ni centrirati :) +

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.