
Promena mišljenja ili stava u odnosu na neko pitanje, posle saznavanja novih informacija to jest argumenata, i u potpunosti slaganje sa novim mišljenjem.
Izglađivanje nesporazuma, takoreći.
Ulazi lik u kafanu:
-Ima li neko jači ovde?
(ustaje 5 lokalnih tabadžija)
-Šta je bilo majmune?
-Ma prevrnuo sam juga tu na krivini pa da ga ispravimo?
-A, tako da... (odlazi samo najsitniji napolje)
-E znaš šta ima novo?
-Šta?
-Izjebao sam profesorku Hemije da mi da 2.
-Daaaj, pa ti ne bi mogao ni detetu lizalicu da otmeš.
-Ne, stvarno sam je jebao za dvojku.
-A tako da...**
Hilari Klinton: Mister Nikolich, you just need to lick my pussy a bit, and i'll give up from Kosovo and let you get in the European Union.
Toma: Ah yes, hahaha, yes... (naginje se ka prevodiocu)
Prevodilac: Kaže da joj poližete pičku i sve naše zahteve će da odobri.
Toma: Reci joj da od toga nema ništa, pa nisam ja jezik na deponiji našao.
Prevodilac: Mister Nikolich will accept your terms immediately.
(Hilari veselo ustaje navlači zavese i otkopčava suknju): Ok, let me set the atmosphere :hihihi:
Toma: Šta radi ova?
Prevodilac: Ništa kaže da nema problema, samo treba još da joj pružite oralnu satisfakciju i da se razilazimo.
Toma: A tako da...
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Dosta mi je bilo za večeras. +++
odjavljujem se
Znas sta, hteo si da bude predsednik e sad lizi...lol+
Toma kada bi joj bacio lizing odrekla bi se Kalifornije u našu korist, ali Vučić kada bi je obradio.....umrla bi lololo
+++
Hahaha odlična