borci za ljudska prava nvo

боби браун 2009-11-23 22:08:55 +0000

Oni koji brane one koje ne žele u svojoj okolini.

Primer:-Koji je borac za prava Roma oženio ciganku,ili se udala za cigana?A seru,brate,na sva usta.Zapitajte se malo.
Ovo nema veze sa Romima,nego je najplastišniji primer licemerja rada nvo!

5
32 : 10
  1. Znaš ikog u NVO?

  2. Što jesam nešto propustio?
    Znam tebe piro,ti si moj favorit iz ekipe nvo-ova.

  3. Većina ih nije licemerno u tim organizacijama...

  4. Ma jok,ja sam licemeran brate,pa ništa me nije mimoišlo od svih sranja koja su se desila i dalje sam ostao ovde.A ove gariše iz nvo su išli po lovu na zapad,po instrukcije i sad su došli tu da mi kenjaju.Neka na svom primeru dokažu da se zalažu.....,ma ne vredi ni onda im ne bih verovao.

  5. Dosta mojih drugova se mota sa njima... I ne mislim na NVO pretstavnike koji se motaju po TV-u...
    Mislim na one prave aktiviste, koji su ostali ovde uprkos svim sranjima. Svo svoje vreme i poslednju paru odvajaju za ono za šta se bore, a nemaju nikavu pomoć države, ili monetarnu korist od toga. Rade to zato što veruju da je bolje boriti se za bolje i pravednije društvo nego prihvatiti sve ovo što se dešava oko nas.

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.