bubuljica na dupetu

seljak veseljak 2009-06-10 11:39:56 +0000

Najgora od svih bubuljica. Zbog nje ne mozes normalno da sedis nekoliko dana, a neko kad te vidi kako sedis a ne zna da imas bubuljicu na dupetu pomislice da sedis tako jer si se ukakio

6
51 : 3
  1. Kakav si ti mi ti pa seljak!
    Ukakio? - Valjda usro'!
    :-)+

  2. ma pravim se kulturan ☺

  3. malo se ukakio...to je kaka! :D
    cibulja na bulji...to je veliki smor...samo ne znam sta je sa mitiserima, da li i oni izlaze na bulji?! :D :D :D

  4. kod mene je trenutno stereo....na oba guza....ocu d umrem

  5. hehe realno moze da pomisli nesto mnogo gore, pogotovu ako si muskarac! znas ono - nisam znao da ga primas!! xexe -pa ga ti ubedi da je tvoja rupa exit only!

  6. Vuxilien znaci nie lose ni ako pomisli da si se usro...bolje da te do kraja zivota zovu kakisa ili seronja neg pozadinac

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.