Budala piše, pametan fotokopira

Culle.haha 2010-04-26 22:40:54 +0000

Ova mudrost veoma je korisna kod profesora koji ne zahtevaju da se piše a za jedno predavanje/čas izdiktiraju Ilijadu i Odiseju. Uvek će se naći neki pametnjaković koji će hvatati beleške, a vi kasnije možete samo eleganto uzeti iste otići u fotokopirnicu pošteđujući sebe muka za 20 dinara.

Uslov(jedini i glavni):Biti u dobrim odnosima sa štreberom. Za to koristiti drevnu tehniku šlihtanja.

10
96 : 10
  1. Ahahahaha ovo sam ja danas praktikovao :D I nije to slihtanje, volim ja svoju streberku :) +

  2. Samo da piše čitno, nekad je lakše i pisati nego dešifrovati. :))

  3. Ma streberka je drugo.Sta kad je streber u pitanju.=D

  4. Volim i ja svoju streberku!!!+

  5. jao, super naslov

  6. Dok sam bila u osnovnoj i srednjoj moja keva je drzala jedan kopi studio, 12 godina fotokopiranja svega i svacega, i sto treba i sto ne treba za dz... Eeee... lepa su to vremena bila, znam da su mi moji streberi donosili kod mame u fotokopirnicu sveske kad sam bila bolesna da mi mama donese kopije kuci da ucim, da nista ne propustim :D :D :D
    + k'o kuca

  7. dobra definicija +...
    čitavo moje odeljenje se grabi za beleške, nastane haos.:)

  8. kod mene isto stanje!:) mozes i da im pretis,ali nije preporucljivo...:D

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.