
Gnusna osoba koja vara i nervira ljude u svakoj onlajn igrici koju upalite i moderatori ga ne izbacuju, jer im je najbolji ortak. Vidi kroz zid kao da je staklo, pogadja u glavu prvi metkom k'o Rambo i sveprisutan je kao da je sam bog sveti otac.
Sedim iza burazera i gledam kako igra kaunter dok koristi gore pomenute metode i posle neverovatnog rezultata 103:8, dok ja vrtim glavom i cvokcem, a svi u igri ga pljuju i traze da ga banuju, on samo kaze: Ma duvajte ga, ja sam PRO!
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
samo maloumnici koriste citeve i govore da su pro
Sto je najcrnje, on i bez njega igra izuzetno kao pravi Pro, ali mu ovako interesantnije