
Znak da ste israli gigantsko govno. Toliko je ogromno da podseća na bebu, i raznežili ste i dali mu ime. Smršao sam pet kila takođe dolazi u obzir.
-Konju, zašto opet kasniš?
-Matori, bio sam u klonji. Znaš kolko govno jebote. I ime sam mu dao. Morao sam da pustim vodu, jebiga, oprostio sam se od Pere.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
To je najcrnje, posle sveg onog truda moraš da pustiš vodu. Nepravda!
Ja sam mislila da to samo ja radim :DDD
+1
Plus i omiljeno!
moraš da ga sečeš iz tri vode da bi otišlo!