Desni i levi bek

Bruce 2011-06-17 22:22:09 +0000

Dva drugara koja povedete sa sobom na fer šorku jer ne verujete svom najavljenom protivniku da neće povesti dva krila i prednjeg veznog.

8
60 : 6
  1. odlična....to majstore...mora te turim u praćenje...

  2. Bekovi jedu krila....dobra taktika...mada i jednog štopera iza leža da imaš i nema zime :)))
    +

  3. nema štopera u ferki, ako bekovi dobro štite bokove ne primenjujem katanaćo nego cepam kao Dule Savić :)

  4. nema štopera u ferki, ako bekovi dobro štite bokove ne primenjujem katanaćo nego cepam kao Dule Savić :)

    I to što kažeš...onda ostaje samo njihov prednji vezni i pređeš jednostavno preko njega...ne treba štoper....mada ja uvek volim da jednog od tih koljača imam iza čisto ako protivnik uvede nekog špica na kvarno...čisto .da ga uštopuje :)))

  5. priznajem da je bolja taktika, ja ponekad završim iz keca u iks upravo zbog tih nepredviđenih rezervnih igrača

  6. Ja sam se pogubio sad s ovim vašim komentarima pošto se ne razumem u te fudbalske funkcije, ali za defku +, nju sam otprilike skonto

  7. Zato povedeš i par navijača....e ti su zajebani....pojedu klupu sa rezervnim igračima za pola sekunde....

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.