
Vozači GSP-a na pojedinim linijama koji su po sistemu čvrsta ruka sve rešava a mušerija nikad nije u pravu uspeli da disciplinuju razmažene putnike povremenim iznenadnim i ničim izazvanim kočenjem. Ovim krajnje podlim načinom uspevaju na svojoj liniji održati neprestano stanje pune borbene gotovosti.
Dok čak i mungosi disciplinovano sede i sa obe ruke se pognute glave odupiru o' sedište ispred sebe ostalim putnicima je jedini problen pronaći za šta se što čvršće uhvatiti u isčekivanju sledećeg kočenja.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Dobro je kočenje ujutru...malo se prodrmaju ljudi +
Umesto jutarnje gimnastike.
I posle par kočenja, kafica na poslu i kao novi :)))
Da al' stresno je to ipak, dođeš već preznojan na posao.
Kažu da se valja ujutru malo preznojiti, izbacuješ toksine i to.