
Bračna zajednica u kojoj dvoje ljudi funkcionišu na obostrano zadovoljavajućem nivou. Između njih nema više tajni, nema više inhibicija i prepreka. Oni sve znaju i sve razumeju jedno o drugom tako da je dovoljno da razmene par reči i sve je jasno.
- Dragi, znam da si umoran od posla, ali mogli bi malo večeras...
- Ljubavi, znaš gde je - uzmi ga pa radi šta hoćeš, ja nemam snage da se branim...
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Kako motivaciono +
čekaj, čekaj, videćeš ti :))))
Haha, i šta je bilo kad si se probudio?
umal da pa i ja da zakovem tako:)
+
ona se smeška u snu, a ja imam strašnu potrebu za toaletnim žuborenjem :)
I onda si pao s kreveta, jer si shvatio da takav brak može samo da se sanja. :)))
hmmm ne razumem se u brakove, nisam još to prob'o ali ja ću imati vrh brak jer sam kul i žena će mi biti skroz kul :)
Sorry, Penzionerka, ali ja imam takav brak. Jedino što moja žena neće da me pusti da odmaram...
Baš lepo ako imate takav brak. A od čega da se odmaraš?
jedna cura pet godina, jedna beba tri nedelje, jedan posao redovan, mladi bračni par sa nedovršenom kućom... ima se svašta za raditi :)
Bruce bre....ti si produktivan čovek :)
Zapni onda, okani se vukajlije.
jbg, plandovao sam do 32. godine, sad je vreme da se stignu krajevi...
Pa taman onda i treba da se krene....nikako ranije....ups....pa ja sam tu negde ;)
ahahahahaha bolna svakodnevnico moja!!!!
ovo mora u omiljene...+++
demotivaciona definicija!!!!!!!! svaka cast!
hvala :)
OMILJENA!:-)
Superiška! :) +++
Bruce, čestitam!!!
Beba od tri nedelje!!!
Zna li neko na Vuki za to?!!
Tupimo o rođendanima, automobilima,mob....
hvala majav, znaju valjda svi pošto sam pijan ostavio postove gde god se moglo - čudo da me nisu banovali zbog spemovanja :)