Dvosložni, lako pamtljiv nadimak

Семи 2014-03-16 20:09:23 +0000

Jedna od najvažnijih odlika frontmena svakog iole uspešnijeg rokenrol benda.

Cane, Gile, Koja, Bora, Kebra, Mile, Kojot, Blaža...

6
25 : 11
  1. haha, živa istina :D
    zato se kiki kiki, samo mu se omaklo pa se ne zna da li je manje rok ili uspesan :)

  2. krimos, pajdo ,kondza...
    dobro mnogo +

  3. Nema to veze sa rokenrolom, nadimci generalno podrazumevaju skraćivanje, pa to u 99% slučajeva bude dva sloga. Ali kul je ispala defka, plusić.

  4. Nemaju veze sa rokenrolom ali imaju veze sa konzumiranjem supstanci ili bavljenjem kojekakvih aktivnosti van rokenrola

  5. agilni, partibrejkeru :(

  6. Srpskog? Jugoslovenskog? Nema primera iz Amerike, Engleske, Kanade, Australije... Japana, Austrije, ne znam....

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.