A-N-T-I-S-T-R-E-S T-H-R-E-A-D

  1. aaaaaaaaaaaaa hoću i ja kurvu, ali nemam kintu.

  2. aaaaaaaaaaaaa hoću i ja kurvu

    I ja bih jednu.

  3. I ja bih jednu.

    O, živote...

  4. O, živote...

    E, ako za 50 jura možeš da joj stavljaš svakojake stvari u analni otvor, valjda će hteti da mi usisa celu kuću, opere sudove i skuva kafu za 5 evra!

  5. Ahahahaha, samo se ti nadaj. Malo je to para.

  6. MRS SVIJEMA!!!!!

  7. zašto bih pojeo govno ako govno ne treba da jedem!? ili treba?! kako da znam? možda je govno kao čokolada, ko od vas to može da potvrdi, ko ih je zapravo i jeo!?? jedem li ih sada!? kakav je ukus!? ne znam, jer ne znam da li ih jedem!? Ne mislim na prava govna! mislim na etička govna! moji su principi! ja ih određujem, i ja mogu da ih promenim, izbacim, ubacim kada poželim! ako hoću da jedem govna, ješću govna!! jedeš ih i ti! NISI?! ješćeš ih i ti, videćeš! ako nisi, nisi bio gde i ja!!! kažu, bolje išta nego ništa! ali ti, pametni ljudi, jesu li jeli oni govna!? ma ni oni ne znaju! jedu govna ova ili ona!!
    život mi nije crno-beli! nije ni šaren! braon je! BRAON!

  8. Јебао ме завој на јебеној руци да ме јебао!!!

  9. Ако о'ш да једеш говна у јавној кући, 50 евра. Ако о'ш да 'раниш курву говнима, 200 евра. Заборавио сам ђе оно би популарно тренутно. И каже: на цијени су курве с проливом. Болесницима пријатно.

  10. gusko plasticna, nes ne moze biti dupli...os da ti ga u kriglu spremim?

  11. Jebi se mushe, razvali se od smijanja : )

  12. joooj :))) osećam da je to bio post sa lica mesta.

  13. necu da se brijem vise. do kraja zivota se necu obrijat'. jebo pas mater tvrdoj bradi i mekoj kozi kad dodju u istom pakovanju

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.