Prijava

мене једном одменил док сам отишао да серем и усрал све наљутила се курва нека мала

A nzm brt šta da ti kažem, sujeta među adminima nas izjela. Neki ko admini jebali nisu a neki ko analitičari jesu pa tu kao ispao raskol neki. Da ti ne pričam haos i sve.

е чуо сам за то кад је било овај један се нешто као вадио не ја то нећу ја сам веран хаха реци брт

Axaxax Coa a ne jebi sa Mikom kad smo se dopisivali Pir baš drug bila je

па мика нисам тео да јебем пуца ми курац шта је писала

едит: мада би он тео да га јебем хахахахаха

Koliko sam zahvalan što tebe izabrao je

Asi penio axaxaxaxaxax jao jao

ма дувајте га и ти и он јебем ли му семе педерско мени да пуши курац мејмун. био миран до тада уништавао га зајебанцијом ал оно је било не не ја не могу

Ajde kosovac nisam ja kriv što si veći peder od mene pls

а чекај брате педер је више жена него мушко тако да у принципу скоро па жени сам привлачнији од тебе лол

лооол ко је јебо преко коња? мене смара да додајем на прави профил а тачно знам да би баш јако јебо тако јер би то за њих био шок, пошто очекују неког брадатог, дебелог и чудног тридесетогидишњака. ал ако ми икад пресуши скил за имање рибе и конбине са стране онда што да не

Šom, SAMO Coa88 i moja malenkost.
Ps brt skoro pa Mik ima kurac od 18 cm čini mi se da rekao je zato poyy ololo

шом?

брате може да има карину од 30 педер је скоро женско макар сам себе јебо у дупе

and suddenly I felt nothing...

Šom kao njemu se obraćam. Zarez ima brat

извини брт нисам очекивао ту граматичку генијалност са твоје стране

озб или тролаш? јери то летос пошто нисам био ту фазон 20, 30 дана флегшиповало се по летима
које су то фанкиње, пошаљи ми пвт или боље на фејс

Krsta mi.
Ma da l da sam ti poslao pa da im pišeš kako imam devojku ovaj 2 braka i kako bi najbolje bilo da se prcaju od večeras sa tobom jer si slobodan?
Zajebavaš li me?
MI TEBI VIDRU NE DIRAMO. SONJU DA ALI WIDRU NE