Кладионица

  1. Ja ne odigrah tiket gore. Izgleda da je dobro, inace bih puko na Ramireza sugavog. :D

    EDIT: Gazimudo, potcenjuju ga dosta sa kvotom. Jebote, Giraldo je sa druge strane, pa on je vise hard igrac nego igrac za sljaku, a i prosecan je igrac :D

  2. Dzanke kad promasi tiket, nikad ga ne uplati. Covek ima prolaznost tiketa 100%

  3. Cuti, Ramirez jos igra...svaki gem na svoju servu da ovom 2 brejk lopte, ovaj ne iskoristi...moguce da je ovo dogovoreno, ipak su to jebeni celendzeri.

  4. Gazimudo
    Dzanke kad promasi tiket, nikad ga ne uplati. Covek ima prolaznost tiketa 100%

    хаха, то је то!
    мада, жајк га зајеб'о, жајк и кад има губитни, деси се да му радница преправи (добро, погреши) па то испадне добитни тикет!
    што бих волео да сам као они, баш сте ми идоли, мајстори сте кеве ми ♥

  5. ово ми је пало на памет па бих да треснем:
    игокеа води на полувремену, партизан побеђује на крају (има у сокеру ваљда да се игра)
    барселона хендикеп2 (много је 7 разлике да их бију, капирам да ће бити опет густо)
    базел из кеца у двојку.
    бенфика из икса у икс. аукурац. :)

  6. Men još ostao Fener daje gol. Okrenše mladi budući serbijanski manekeni, jebo ih ćaćin ćaća ludi.

  7. Prodje Ramirez, neverovatno. Doduse bi dobitak bio 3950 posto Massu predao, ali ko me jebe kad sam glup.

  8. Da bre manekenčići okrenuli, sad još ako Patlidžan dobije znači da me je samo šuntavi Portugal bacio.
    Turio ga Čelsea hnjohnjo.

  9. Evo link za Bazel-Čelsi, sa Arene 3, ako hoće neko da gleda
    http://tv.utakmica.rs/fc-basel-chelsea
    Kačio sam na temu LE link za dupli prenos sa švapskim komentatorima ako nekom treba i ona druga.

  10. Jebomater, jest dobar strim, a prije neko veče kad sam htjela gledati Barsu svi masovno zajebavali.

  11. ехехех бахче маши пенал у 47. минуту првог пољувремена

  12. једна занимљивост са терена Уефа лиге вечерас. у првих 10 минута другог полувремена, су сва четри тима погодила стативе. Торес за Челси, Штокер за Базел, Кајт за Фенер и Гаитан за Бенфику

  13. Торес за Челси, Штокер за Базел, Кајт за Фенер и Гаитан за Бенфику

    Aco, ti li si? hoho

  14. па кад гледам обе текме лоло

  15. Mogu da se kladim da će ova informacija osvanuti na Acinom fan pejdžu :)

  16. Traži kopirajt Fejze. :)

  17. Eo dade Fener. JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIII...

  18. Kako me jebu danas ove mrtve kvote. Glupi Čelsi, valjda će da izdrže.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.