Кладионица

  1. WESTBRUK JE SJEBAO MENISKUS UOCI TEKME SA HJUSTONOM (operacija)

    STAVITE KINTU NA HJUSTON KVOTA JE 2,40 ZA SUTRA U MOZZARTU, OVO HJUSTON DOBIJA KO I PICKE

    http://www.tulsaworld.com/article.aspx/Russell_Westbrook_to_have_surgery_to_repair_torn_meniscus/20130426_226_russe_37467

  2. U torima bedak, žrtva si Euroligaškog rukometa...

  3. Baš to, stisli su se najstrašnije posle prve četvrtine!

  4. Al sam ga ja ispusio, Mladenovicka uzela 3 gema, ju. Razmisljam dal da zatezem 2000 na Sparse i Silvu, mnogo bi bilo...

  5. Igrao sam singl Sparta Prag-Jihlava X-1, 4.4 kvota
    Net me zajebavao popodne,nisam stavio.
    Počela u 8 i 15

  6. Bandone, oće li da GS da ubaci 150 poena večeras? :D Mogu li Lejkersi da biju Popovu mašineriju? Boston minus?

  7. Prepišite nešto po malo iz sva tri tiketa i možete lepe pare da uzmete na najviše 100 din uplaćeni.

    http://www.dodaj.rs/f/5/12C/443HWX4t/stacitaskojimojpaizaberi.jpg

    Uzdravlje!

  8. Kol'ko sam ja ubeđen da će Lejkersi da dobiju bar jednu... elem, ako im ne igraju Neš Miks i Blejk verovatno neće... Boston bi trebalo da uđe minus, al' opet možda će da se raspucaju u TD Gardenu malo i oni, a Njujork da ne zaostaje. Sve u svemu, težak izbor al' stavio bih ovako:

    GSW- DEN manje od 212.5 (neveruem da će opet biti kaubojski obračun)
    Boston- Njujork 2 (neka gaze još, što da ne)
    Lejkersi- San Antonio P2 (i da dobiju Lejkersi, verovatno će juriti u drugom, a poeni su kocka baš kao i za Bos-NYK)

  9. Boston- Njujork 2 (neka gaze još, što da ne)

    Gde sam ja koji kurac pokupio da se igra na Boston, da mi je znati samo..

    Stavio Olimpijakos kec, Lejkerse dvojku i ovo govno kec. Jebem li se mutava..

  10. Vrijedi probati:
    Li Na - Mattek, manje od 19,5 1,95 wwin

    Malo više vjerovatno od prethodnog tipa:
    Li Na- Mattek, 2:0 1,55 bet live

    Prolazi 99,9 %
    Li Na - Mattek, 1 1,25

  11. Bandi pojedoše nas Sparsi noćas..

  12. Srbijanci jesu vam blokirali prelaze na Seriu B?

  13. Pala je kvota na Radnički Kg sa 2,4 na 1,5 i na BSK sa 1,75 na 1,4, pa vi vidite.

  14. Kazuj Riho trcim u kladionicu!

  15. Davaj brate!

    P.S. Pala kvota Hjuston sa 2,40 ma 2,15 (bez Westbruka oklahoma)

  16. Само да се захвалим Рихи за ПВТ. Захваљиваћу се још више ако прође.

  17. Немам кинте ни да испратим то. Поставите кад се заврши текма јел прошло, чисто ме занима :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.