Кладионица

  1. A ja legla spavati i stavila samo onu gore utakmicu sto nadjoh pa ne vidjeh sta ste jos pronasli. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

  2. Ma nisam puno ni stavila, nije mi se dalo cekati ostale izjestaje nezavisnih potragaca :)

  3. Arsenal - Mančester D pp 1+
    Malaga - Hetafe 1-X
    --------------------------------
    Valjadolid - Sevilja X-2
    Sosjedad - Valensija D 2+

  4. Данас опет одиграх оно моје што сам вам рекао, укупна квота до 5 и сигурице. Само сад нисам био алав да везујем са головима.

    фејнорд, челзи, витезе, розенборг, милан и копенхаген. Па шта буде.

  5. Thilmo, evo ti savet iz mog iskustva: Smanji broj utakmica. Ne znam kolike da su ti sigurice, ako igras na tako veliki ulog, mnogo je 6 utakmica. Ne kazem da nece proci...

  6. kazu rozenborg iz dvojke u keca.

  7. Ljudi, ja resih da odigram fudbal tiket...nisam odavno i rekoh ajd da probam...

    Bohemians 1905 - Mas Taborsko 1
    Rosenborg - Sandnes 1
    Novi Pazar - Partizan 2 (navijacki...)
    Assyriska - Varnamo 1
    Milan - Catania 1

    Ulog 1000
    Dobitak 5000

  8. Rosenborg za sad ide kao sto Sheka rece.

  9. Ma da, ali sugavi Partizan nije uvaljao nijedan gol ovim klosarima.

  10. Ma nije vredeo ovaj mec da se igra 2, mala je kvota 1.3 na Partizan. Da je bilo malo jace pa i ajde, ovako ne. Mozda ga i uvaljaju u ova 10 minuta.

  11. Ne kladim se na ja fudbal vec godinu dana otprilike...al rekoh aj da se oprobam...i djoka...

  12. КО ВАС ЈЕБЕ НАКРЕЋИТЕ ГЛАВУ!!! ЈА УМЕМ!
    ПОСЛЕДЊИ ПАР, ДРАЖЕ МИ НЕГО ДА САМ ДОБИЈО ТИКЕТ!
    http://i.imgur.com/XkDAILT.jpg

  13. Riho, znas ti od koga se mogu kupiti ti mečevi što si delio ovde? Rad sam da investiram neki keš

  14. http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1194-1050957-1078

    Одиграх овај тикет јуче али нисам видео да се Стандард игра данас,тако да сам морао да чекам цео дан али вредело је.

  15. Пао Розенборг, али ово данас је исфорсирано, реално сам требао да прескочим коло...нити знам какав је тим Розенборг нити Копенхаген, одиграх због малих квота.

  16. Нешто се мислим да бацим 50 кинти на тачан резултат у ЛШ

    Барса-Бајерн 2:1
    Реал-БВБ 2:2

    А, а?

  17. Sumnjam da će Borusija dati 2.
    EDIT: Nisam mislio da kenjam/predviđam, realno uplati, komujebemater. Srećno.

  18. Слепи Ретард

    Нешто се мислим да бацим 50 кинти на тачан резултат у ЛШ

    Барса-Бајерн 2:1
    Реал-БВБ 2:2

    А, а?

    Pa baci brate, nemoj za to da tražiš neki savjet on nekoga. Samo će ti drugu teoriju dati i promjeniti željeni rezultat i u 80% slučajeva sjebati. A kako on može da zna šta će biti, nije prorok :)
    To ti je slobodna procjena i sreća. Jebeš 50 dinara. I ja sam kontao tako neki sličan rezultat odigrati. Srećno!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.