Кладионица

  1. Neki kontra tiket za večeras

    Hjuston 1
    Indijana 2

  2. auuu thilmo... :D

    Papete? :D

  3. Ма опуштено, нема шансе да Астон вила и Сандерленд заврше са ГГ :)

  4. ASTON VILA SANDERLEND
    1:1

  5. za minut 2 gola lol

  6. Ма није битан улог, не могу да верујем да задња три тикета падам на нешто што се правим паметан. У суботу везах 5 сигурица све кечеви и онда пред уплату допишем 3+ на Порто, и ту буде 2:0. Сад одем да уплатим 5 утакмица ГГ и једну променим на 0-2 гола. Који ли ме то ђаво тера да радим ја не знам.

    А сад да погледам како је ишао рез на овој што сам пао BRNO OSTRAVA, убеђен сам да је пао гол у неким задњим минутама.

  7. Danas otišao kod drugara mog i nismo znali šta da radimo pa odlučili da napravimo neki tiket pa da gledamo tekme. Pošto se on u fudbal razume k'o novinari kurira u novinarsvo ja sam sastavio tiket.
    Presrećan sam jer sam opet ubo utakmicu iz prelaza, ali i da se stidim svog znanja pošto sam Aston Vilu odigrao X. Evo celog Tiketa

    Maritimo - Benfika X-2
    Aston Vila - Sanderlend X
    Betis La Korunja X2

  8. Da nisam pička sad bih imala para, a ne samo sedam i po ojra. Al dobro, krenuh od pola ojra, moglo je biti i gore.
    http://www.dodaj.rs/f/1E/KK/ziu5oQb/3.png

  9. Da nisam pička

    Bila bi muškarac.
    Elem, biješe ovo zanimljiv dan, malo je reć.

  10. Ja bezveze mećala pola ojra na Benfiku, Helsinki i neke Rumune, čisto da stavim nešto i opet prođem. Će se samounijem jer ne stavljam više. :3

    Kaj si ti mećao kad ti bi takko zanimljivo? :)

  11. sele alal ti vera kad imas zivaca da igras tako...

  12. 20:45 Halifax-Guiseley X 3.30

    ili 2-X 15.00

    tako kažu, ako 'oće neko da proba nek' izvoli.

  13. sele alal ti vera kad imas zivaca da igras tako...

    Jebga, dosada, a da sam imala love uplaćivala bih više, ovako se samo igram :)

  14. Ja mećala dvojku na Dortmundža,

    i

    Real M. - Dortmund GG
    Zvezda (vaterpolo) 1

    i

    Real M. - Dortmund GG
    Barsa - Milan GG

  15. Одиграх неки тенис, чисто да пратим резултате. Нити знам ко је ко, за неке играче први пут чујем, само сам квоте гледао ове " сигурније ".
    http://www.dodaj.rs/f/n/CY/2yBxi08H/untitled.png

  16. Barsa - Milan GG

    Pašćeš, NG je to, cenim da će biti 4:0. Dva gola Mesi, Vilja i Alba.

  17. Aukurac, đe mi milan pade na pamet :) No, dajse ispravim:

    Barsa - Bajern GG :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.